kvaliteetne jalgratas

Parimad elektrijalgrattad Electralt

Parimad elektrijalgrattad Ameerika brändilt Electra. Attitude Go! elektrijalgrattad on üdini stiilsed: alates sadulast kuni rehviventiilini, nende välimuses on kõik detailid hoolikalt läbimõeldud ja nad on võimsad. Attitude Go! elektriratastes on ühendatud Boschi uusimad tehnoloogiad, mugavus, suurepärane juhitavus ja Electra patenteeritud Flat Foot Technology.

Peale badass-jalgrataste Café Moto Go! ja Ace of Spades Go! on meil suur rõõm tutvustada sel hooajal kahte täiesti uut Attidude Go! elektrijalgratast: Ghostrider Go! ja Navigator Go!

Elektrirataste Ace of Spades Go!, Ghostrider Go! ja Navigator Go! trumpässad on võimas Bosch Perfomance Line mootor, sujuv 5-käiguline rummusisene käiguvahetus ja omanäoline, kordumatu välimus. Speedster 26 “x 2,8” rehvid tagavad sujuva sõidu ka karmimates tingimustes. Tektro hüdraulilised ketaspidurid pidurdavad hetkega. LED valgustus näitab ka pimedas Sulle ohutut koduteed. Need elektrijalgrattad on ka Artist Series mudelid – ülim stiilitunnetus igas detailis. Nende mudelite jaoks on meisterdatud spetsiaalsed sadulad, käepidemed, porilauad ja paljud muud detailid harmoneerumaks raami disainiga.

Cafe Moto Go!-ga sõidad kiiresti ja kaugele! Hüper-stiilne ja äkiline piiratud kogusega kaherattaline sõiduriist tõstab elektrijalgratta sõiduelamuse täiesti uuele tasemele. Cafe Moto Go! Bosch Perfomance Line CX mootor on väga võimas ja adapteerub hetkega Sinu sõidustiiliga. Mootoril on kasutuses Gates Carbon Belt Drive rihmülekanne mis on peaaegu hooldusvaba, erakordselt sujuv ja väga vaikne ning töötab sujuvalt läbi pidevalt muutuva astmeteta Enviolo tagumise rummu. Sellel elektrirattal on Brooksi stiilsed nahast sadulakott ja sadul. Electra Cafe Moto Go! on peajagu üle traditsioonilistest elektrijalgratastest kuna tal on vinged tehnilised näitajad ja muljetavaldav välimus. Usume, et peale proovisõitu oled tõeliselt üllatunud.

Elektrijalgrattad