naisterattad

Townie Go!

Electra Townie Go! elektrijalgrattad teevad liikumise kergeks, kiireks ja lõbusaks. Need mudelid on lihtsad, intuitiivsed, võimekad ja mugavad. Sul on vaid tarvis hüpata sadulasse ja minna!

Valida on mitme mudeli vahel, igal neist on ainulaadsed funktsioonid, mis arvestavad ka kõige nõudlikuma sõitja vajadustega. Esiplaanil on detailid ja Electra unikaalne stiil.

Townie Go! 5i on hõlpsasti kasutatav elektriratas, millel on assisteeriva abimootori üllatav jõud. Tänu  Bosch Active Line mootorile tahad lõputult sõita, sest tõusud tunduvad olematud ja vahemaad lühemad. Mootoril on neli võimsusastet Ecost  Turboni. Kui seda kõike vürtsitada Flat Foot Technology’ga, on tulemuseks muljetavaldav sõiduelamus.

Mitmekülgne Townie Path Go! on meie pere populaarseim elektriratas. Townie Path Go! on mõeldud ratturile, kes vähesega ei piirdu. Tema soovib avastada rohkem, sõita kaugemale ja alistada tõusud kiiremini. Townie Path Go! ühendab tehnoloogia ja stiili täiesti uuel tasemel, sest saad ühendada oma elektriratta nutitelefoniga. Rattaid on saadaval välise käiguvahetajaga 10-käigulisena ja rummusisese käiguvahetajaga 5-käigulisena. Electra – see on mugav, kiire ja äkiline sõiduelamus! Tule ja veendu!

Uuri lähemalt

Cruiser Go!

Ilmselt oled kuulnud, et miski pole võrreldav Electra cruiseriga. Sellel aastal tõstame me selle veel ühe astme võrra kõrgemale tasemele. Tutvustame tuliuusi Cruiser Go! elektrilisi cruisereid. Cruiser Go! on austusavaldus Ameerika klassikale, millele on lisatud särtsu! Moodne stiil, mis on koosluses väga hea juhitavuse ja mugavusega. Flat Foot Technology muudab selle ühekäigulise jõuülekandega elektricruiseri sõidumugavuse etaloniks.

Hyena assisteeriva mootoriga elektricuiserit on lihtne kasutada ja see on üsna taskukohane. Maksimaalse assisteeritava kiirusega kuni 25 km/h. Jalgrattur saab hõlpsasti vahetada mootori kolme võimsusastet vastavalt vajadusele tänu Hyena 3 displeile, mis näitab ka aku laetuse taset. Tagumise rummu 250W mootori väändemoment on 40 Nm ja annab sõiduulatust kuni 60 km.

Uuri lähemalt
cruiser go!

Korduma kippuvad küsimused elektrijalgrataste kohta

Loe lähemalt
meesterattad

Attitude Go!

Mis juhtub, kui ühendada badass cruiser ja Bosch elektrimootor? Electra Attitude Go! elektrijalgrattad muidugi! Lisades neile veel patenteeritud Flat Foot Technology on tulemuseks täiuslik kombinatsioon stiilist, iseloomust ja jõust. Kui Sulle on olulised üle keskmise paremad tehnilised näitajaid ja hindad peale tehniliste näitajate ka elektriratta stiilset välimust, siis vaata edasi!

Mõned elektrirattad on loodud selleks, et sind viia lihtsalt punktist A punkti B, kuid need siin on midagi palju enamat. Kui oled otsinud midagi erilist ja võimast siis oled sa selle leidnud: julge stiiliga Attitude Go!. Unikaalse välimuse ja varustusega on Attitude Go! elektrirataste sõiduomadused sama hämmastavad kui nende välimus. Iga detail on välja töötatud pakkumaks elamust, mida saab kogeda vaid Electra elektrijalgratastega.

Uuri lähemalt

Vale Go!

Electra elektrijalgratas Vale Go! on päris mitmekülgne. Ta võib olla igapäevane sõiduvahend tööle ja tagasi või hoopis lõbus kaaslane nädalavahetuse väljasõitudeks.

Selle elektriratta aku on peidetud raami sisse ja universaalne raam sobib nii naistele kui meestele.

Tänu võimsale Bosch Active Line Plus abimootorile ja Flat Foot Technology’le on see elektrijalgratas optimaalse mugavuse ja väga hea juhitavusega. Bosch Kiox värviliselt ekraanilt saad jälgida oma kiirust, südamelööke, akude laadimist ja palju muud. Erinevatel pinnastel sujuva sõiduelamuse tagamiseks on elektrijalgratas varustatud Schwalbe Super Moto-X 27,5 tolliste torkekindlate rehvide, ketaspidurite ja sadulaposti integreeritud amortisaatoriga.

Vale Go! 9D elektrirattad on trendikate värvidega ja varustatud esi- ja tagatuledega. Rääkimata sellest, et küljekottide kinnitamiseks on olemas vajalik raam. Vahet pole, kas kihutad lähedale või kaugele – sõit on mugav ja elamust pakkuv!

naisterattad
naisterattad

Loft Go!

Loft™ Go! on ideaalne elektrijalgratas, mis on loodud „karmidel“ linnatänavatel kulgemiseks. 5-käiguline rummusisene käiguvahetaja ja neli erinevat mootori võimsusastet Ecost Turboni annavad Sulle justkui tiivad. Mäed ega künkad ei ole takistuseks. Vajadusel saad enesekindlalt spurtida, kaotamata stabiilsust ja kontrolli elektriratta üle.

Loft Go! on sinu intuitiivne abiline, millel on universaalne raam mis sobib nii naistele kui meestele. Lihtne funktsionaalsus on vürtsitatud sümpaatse värvivalikuga ja tulede ning pakiraamidega nii ees kui taga. Kõik see tagab elektrijalgratta mugava ja ohutu sõidu igasugustes oludes. Sujuvalt üle aukude ja äärekivide aitavad veereda Schwalbe Fat Frank torkekindlad rehvid. Ning ketaspidurid on alati valmis ootamatuteks pidurdamisteks.

Uuri lähemalt

Kui kaugele saab elektrirattaga sõita? Vaata sõiduulatuse kalkulaatorit!

Vaata lähemalt
meesterattad

Kui Flat Foot Technology kohtus elektrijalgrataste tehnoloogiaga oli see armastus esimesest silmapilgust!

Electra patenteeritud Flat Foot Technology® rattaraami geomeetria on sõna otseses mõttes muutnud väntamist ja tõstnud jalgrattasõidu mugavuse ja juhitavuse täiesti uuele tasemele. See sai alguse Townie®’st mis muutus kohe väga populaarseks ja seejärel sai see integreeritud kõikidele Electra jalgratastele. Vaid üks proovisõit ja Sa tunned erinevust! Seepärast ei puudu ka elektrijalgratastelt see sama disainiuuendus. Elektrijalgrattad on äkilisemad ja lähevad kiiremini edasi kui tavalised jalgrattad, seepärast annab täiendava meelerahu see, et igal hetkel ulatuvad Su jalad maha kui peaksid ootamatult tasakaalu kaotama. Rääkimata sellest, et sirge seljaga on mugav sõita ja Sul on parem väljavaade ümbritsevale liiklusele.

Rohkem jõudu rahvale!

Elektrirataste revolutsioon on muutmas maailma ja meie oleme väga põnevil, sest saame olla osa sellest. Kõik asjad ja meetodid mis
viivad inimesi rohkem kahel rattal välja liikuma on meie arvates õiged. Me armastame endiselt ka traditsioonilisi, „kondiauruga“ töötavaid jalgrattaid. Kuid elektrijalgrattad pakuvad lõbusat sõidukogemust ja vabadust täiesti uuel viisil.

Ka 2022. aasta  hooajal on meil suur rõõm tutvustada suurimat elektrirataste kollektsiooni Electra ajaloos. See on Electra signatuurstiil koos kõige uuema tehnoloogia, mugavuse ja isikupäraga. Vahet pole millist stiili elektrijalgratast eelistad, igal juhul jõuad Sa sellega kiiremini ja kaugemale kui oled ette kujutanud. Ja mis peamine – see on lahe ja lõbus. Mine tööle. Mine randa. Mine turule. Või mine niisama sõitma ja jäta autovõtmed koju.

Täna on suurepärane päev elektrijalgrattaga sõitmiseks! (No kui just paduvihma ei saja :-))

naisterattad