naisterattad

Townie Go!

Electra Townie Go! elektrijalgrattad teevad liikumise kergeks, kiireks ja lõbusaks. Need mudelid on lihtsad, intuitiivsed, võimekad ja mugavad. Sul on vaid tarvis hüpata sadulasse ja minna!

Valida on mitme mudeli vahel, igal neist on ainulaadsed funktsioonid, mis arvestavad ka kõige nõudlikuma sõitja vajadustega. Esiplaanil on detailid ja Electra unikaalne stiil.

Townie Go! 8i ja Townie Go! 8D on hõlpsasti kasutatavad elektrirattad, millel assisteerivate abimootoritega üllatav jõud. Tänu  Bosch Active Line mootoritele tahad lõputult sõita, sest tõusud tunduvad olematud ja vahemaad lühemad. Mootoritel on neli võimsusastet Ecost  Turboni. Kui seda kõike vürtsitada Flat Foot Technology’ga, on tulemuseks muljetavaldav sõiduelamus.

Mitmekülgne Townie Path Go! on meie pere uusim elektriratas. Townie Path Go! on mõeldud ratturile, kes vähesega ei piirdu. Tema soovib avastada rohkem, sõita kaugemale ja alistada tõusud kiiremini. Townie Path Go! ühendab tehnoloogia ja stiili täiesti uuel tasemel, sest saad ühendada oma elektriratta nutitelefoniga. Rattaid on saadaval välise käiguvahetajaga 10-käigulisena ja rummusisese käiguvahetajaga 5-käigulisena. Electra – see on mugav, kiire ja äkiline sõiduelamus! Tule ja veendu!

Uuri lähemalt

Vale Go!

Electra tuliuus elektrijalgratas Vale Go! on päris mitmekülgne. Ta võib olla igapäevane sõiduvahend tööle ja tagasi või hoopis lõbus kaaslane nädalavahetuse väljasõitudeks.

Selle elektriratta aku on peidetud raami sisse ja universaalne raam sobib nii naistele kui meestele.

Tänu võimsale Bosch Active Line Plus abimootorile ja Flat Foot Technology’le on see elektrijalgratas optimaalse mugavuse ja väga hea juhitavusega. Bosch Kiox värviliselt ekraanilt saad jälgida oma kiirust, südamelööke, akude laadimist ja palju muud. Erinevatel pinnastel sujuva sõiduelamuse tagamiseks on elektrijalgratas varustatud Schwalbe Super Moto-X 27,5 tolliste torkekindlate rehvide, ketaspidurite ja sadulaposti integreeritud amortisaatoriga.

Vale Go! 9D elektrirattad on trendikate värvidega ja varustatud esi- ja tagatuledega. Rääkimata sellest, et küljekottide kinnitamiseks on olemas vajalik raam. Vahet pole, kas kihutad lähedale või kaugele – sõit on mugav ja elamust pakkuv!

Uuri lähemalt
naisterattad

Korduma kippuvad küsimused elektrijalgrataste kohta

Loe lähemalt
meesterattad

Attitude Go!

Mis juhtub, kui ühendada bad-ass cruiser ja Bosch elektrimootor? Electra Attitude Go! elektrijalgrattad muidugi! Lisades neile veel patenteeritud Flat Foot Technology – tulemuseks on täiuslik kombinatsioon stiilist, iseloomust ja jõust. Kui Sulle on olulised üle keskmise paremad tehnilised näitajaid ja hindad peale tehniliste näitajate ka elektriratta stiilset välimust, siis loe edasi!

Piiratud koguses Cafe Moto Go! elektrirattad on ülim kombinatsioon retro stiilist ja moodsast tehnoloogiast. Äkiline Bosch Perfomance Line CX mootor,  Enviolo tipptasemel astmeteta käikude ülekanne, süsinikust rihm,  ja ikooniline Brooks’i nahast sadul B17 teevad sellest elektrirattast tõelise superratta! Kõikide elektrirataste Cadillac. Võimalik, et parim elektrijalgratas Eestis…

Detailideni läbimõeldud elektriratas Ace of Spades Go! on komplekteeritud võimeka Bosch Perfomance Line mootoriga millel on neli võimsusastet Ecost Turboni! Unikaalse ja stiilse välimusega rattaraam sisaldab Flat Foot Technology mugavust ja on loomulikult ka suurepärase juhitavusega.

Uuri lähemalt

Loft Go!

Loft™ Go! on ideaalne elektrijalgratas, mis on loodud „karmidel“ linnatänavatel kulgemiseks. 8-käiguline rummusisene käiguvahetaja ja neli erinevat mootori võimsusastet Ecost Turboni annavad Sulle justkui tiivad. Mäed ega künkad ei ole takistuseks. Vajadusel saad enesekindlalt spurtida, kaotamata stabiilsust ja kontrolli elektriratta üle.

Loft Go! on sinu intuitiivne abiline, millel on universaalne raam mis sobib nii naistele kui meestele. Lihtne funktsionaalsus on vürtsitatud sümpaatse värvivalikuga ja tulede ning pakiraamidega nii ees kui taga. Kõik see tagab elektrijalgratta mugava ja ohutu sõidu igasugustes oludes. Sujuvalt üle aukude ja äärekivide aitavad veereda Schwalbe Fat Frank torkekindlad rehvid. Ning ketaspidurid on alati valmis ootamatuteks pidurdamisteks.

Uuri lähemalt
naisterattad
meesterattad

Uuri meie elektrijalgrataste kataloogi!

Lae alla PDF-kataloog

Rohkem jõudu rahvale!

Elektrirataste revolutsioon on muutmas maailma ja meie oleme väga põnevil, sest saame olla osa sellest. Kõik asjad ja meetodid mis
viivad inimesi rohkem kahel rattal välja liikuma on meie arvates õiged. Me armastame endiselt ka traditsioonilisi, „kondiauruga“ töötavaid jalgrattaid. Kuid elektrijalgrattad pakuvad lõbusat sõidukogemust ja vabadust täiesti uuel viisil.

Sellel hooajal on meil suur rõõm tutvustada suurimat elektrirataste kollektsiooni Electra ajaloos. See on Electra signatuurstiil koos kõige uuema tehnoloogia, mugavuse ja isikupäraga. Vahet pole millist stiili elektrijalgratast eelistad, igal juhul jõuad Sa sellega kiiremini ja kaugemale kui oled ette kujutanud. Ja mis peamine – see on lahe ja lõbus. Mine tööle. Mine randa. Mine turule. Või mine niisama sõitma ja autovõtmed jäta koju.

Täna on suurepärane päev elektrijalgrattaga sõitmiseks! (No kui just paduvihma ei saja :-))

naisterattad
meesterattad

Kui Flat Foot Technology kohtus elektrijalgrataste tehnoloogiaga oli see armastus esimesest silmapilgust!

Electra patenteeritud Flat Foot Technology® rattaraami geomeetria on sõna otseses mõttes muutnud väntamist ja tõstnud jalgrattasõidu mugavuse ja juhitavuse täiesti uuele tasemele. See sai alguse Townie®’st mis muutus kohe väga populaarseks ja seejärel sai see integreeritud kõikidele Electra jalgratastele. Vaid üks proovisõit ja Sa tunned erinevust! Seepärast ei puudu ka elektrijalgratastelt see sama disainiuuendus. Elektrijalgrattad on äkilisemad ja lähevad kiiremini edasi kui tavalised jalgrattad, seepärast annab täiendava meelerahu see, et igal hetkel ulatuvad Su jalad maha kui peaksid ootamatult tasakaalu kaotama. Rääkimata sellest, et sirge seljaga on mugav sõita ja Sul on parem väljavaade ümbritsevale liiklusele.