Heal lapsel mitu nime. Oktoober on ka viina-, kosja-, kolletamis-, pori-, sügise- ja-kes-teab-mis- iganes-kuu. Kokkuvõtvalt võib nentida, et oktoober oli üks tore  kuu.

Juhuse tahtel sain tuttavaks ühe ägeda noore talendiga, kel nimeks Lepatriinu. Tegemist on noore artistiga, kes on päikeseline nagu oktoobrikuine laupäev – värviline ja särtsu täis. Värvikal isiksusel on ikka värvikad maitsed ja nii talle silma jäi üks äge Electra cruiseri-tüüpi jalgratas. Nagu ikka viis üks asi teiseni ja viimasel ajal vurab ta ringi vinge linnajalgrattaga: Amethyst Fade.

Kui seda ratast vaadata, tundub nagu oleks see lihtsalt toreda kirju värvigammaga jalgratas. Aga võta näpust, sest tegelikult on cruiseri disain midagi palju enamat. Vaata allolevaid pilte!

Electra cruiser Amethyst Fade detail

Kes kaugel Ameerikamaal Arizonas Antelope Canyon’is matkamas käinud, teavad, et kui kanjoni põhjast alt üles vaadata, mängivad kanjoni skulpturaalsed seinad valgusega selliselt, et toimub vapustav lillakas-oranžikas värvidemäng. Tekib eriline efekt kus ühte kohta koondub mitu erilist omadust.

Antelope Canyon Arizonas

Täpselt samamoodi on ka Lepatriinuga, kelles koondunud suur hulk erinevaid andeid. Lisaks töökus ja järjepidevus. Tulemuseks unikaalne ja kordumatu Lepatriinu, kelle tegemistel tasub nö silm peal hoida!

Youtube: Lepatriinu

Kes Kalasadama kandis ringi luusinud, teavad seal olevat kunstigaleriid Kalasadama Kultuurikodar. Kunstihuvilistele tuttavad nimed nagu Alvar Reisner, art., Created by Henrik Hürden, Lepatriinu, Steve Vanoni, Kristjan Holm ja Toivo Freeman Pilt, lisaks mõnusad suupisted ja kohvinurk, hea muusika, Electra jalgrattad ja otseloomulikult Lepatriinu olid ühel ilusal õhtul end näitamas. Ikka selleks, et saaks hooaeg lõpetatud, et taas uuel 2020 aastal elamusi pakkuda.

Unplug kontsert, kus Lepatriinu ärgitas kaasa laulma ka publiku. Mõnus kontsert hea auraga galeriis toredate inimeste keskel oli ilus hetk hooja lõpetamiseks. Kohal oli nii professionaalsed kunstiinimesed, kui ka isehakanud. Lisaks ärimehi ja nende saatjad. Kes istus, kes õõtsus muusikale kaasa. Pakkudes seltsi jalgratastele, kunstile ja Lepatriinule.

YouTube vajab kuvamiseks Sinu luba. Lisateavet leiate meie Müügi- ja privaatsustingimused
Nõustun

Seda, et soe sügis on soosinud jalgrattasõitu, teavad kõik. Kuigi jah, vahel pakkus ka esimeste külmadega veidike ekstreemsemaid elamusi. Asisemad jalgratturid teavad, et ega see veel ole takistuseks jalgrattaga sõidul ja sukelduvad naelrehvide imelisse maailma. Valida oma rattale sobivad välja.

Kes aga kavatseb jätta ratta nö talvekorterisse, võiks tulla oma rattaga Mustamäele Kadaka tee 84a hooldusse. Ikka selleks, et puhastada, reguleerida, õlitada ja vajadusel putitada. Me kõik teame, et aastaajad saabuvad meile ootamatult ja pole midagi paremat, kui esimeste kevadkiirte saabudes on ratas juba valmis Sind viima kuhu iganes soovid!

Nagu me teame, ei lenda ainult lepatriinud vaid seda teeb ka aeg 🙂