Lasteratas Sprocket 1 16″

Lasteratas Sprocket 1 16″

Kuumakse al. 11.06

259,00 

Kerge alumiiniumist raam Flat Foot Technology® – lapsel on lihtsam sõitma õppida, sest ennetab kukkumist tasakaalu kaotamisel kuna jalad ulatuvad igal hetkel maha toetama
1-käiguline
Eemaldatavad abitrattad – ei ole vaja spetsiaalseid tööriistu
16“ x 2,15″ Kevlar turvisega torkekindlad rehvid mis on väga vastupidavad
Rehvide külgedel on reflektorist ribad – rattad on hästi nähtavad pimedas ka külje pealt
Esimesel rattal V-pidur
Tagumine pidur on pedaalipidur – töökindel klassika
Kaal 9,5 kg

Kirjeldus

16 tollised laste jalgrattad Sprocket on valmistatud sama hoolikalt kui täiskasvanute jalgrattadki. Neil on Flat Foot Technology raam mis võimaldab lapsel istuda sirge seljaga ja tal avaneb hea vaade ümbritsevale – nii näeb laps alati võimalikku takistust. 16 tolline lasteratas Sprocket sobib lapsele esimeseks jalgrattaks millel on hõlpsasti eemaldatavad abirattad. Sellega on lapsel lihtsam sõitma õppida kuna kukkumist väldib see, et jalad saab toetada igal hetkel maha – ei mingit kikivarvukil rattaga peatumist. Torkekindlatele Kevlar turvisega rehvidele võib kindel olla, sest need juba nii kergesti ei purune. Lasteratas on disainitud universaalse raamiga ja ehitatud vastupidavaks selliselt, et see sobib hiljem edasi anda nii nooremale õele kui ka vennale. Turvalisust lisab kindlasti üks vahva lastepärane kiiver ja et laps tunneks end erilisena laske tal valida endale üks lõbus rattakell.

 

 

Spetsifikatsioon

Raami osad
RaamElectra alumiiniumist Flat Foot Technology-ga
KahvelKõrge jäikusastmega terasest
Rattad
Esimene rummTerasest 28H
Tagumine rummPedaalipidur, 28H
Pöid e. veljevõruSulamist masintöödeldud 28H
Kodarad14G roostevaba, messingist kodaramutrid
RehvidSchwalbe Big Ben 16 x 2.15” torkekindlast Kevlar® turvisega, 67TPI
Ülekandemehanism
PedaalikomplektSulamist 3-osaline 89 mm terasest 26T hammasrattaga
Keskjooks68 mm/126 mm threaded
Kassett19T
KettKMC Z410NP
PedaalidResin 9/16˝ reflektoritega
Komponendid
SadulElectra Kids Selle Royal 16″ sadul, raamiga sobiv disain, kriimustuste kaitse
SadulapostTerasest 22.2 mm x 200 mm
LenksElectra 16″ Sprocket
Lenksu kinnitusTöödeldud sulamist 25.4 mm quill, 40 mm pikendus
KäepidemedKraton
Kahvlilaagrid1″ töödeldusd terasest
PiduridEsimesel rattal käsipidur: sulamist V-pidur, tagumine – pedaalipidur

Garantii

Kvaliteettehnika OÜ vahetab garantii korras välja materjali- ja/või tootmisdefektidega Electra jalgrataste osad. Kehtivad järgmised tingimused ja piirangud:

  • Raamide puhul kehtib algsele omanikule piiratud eluaegne asendusgarantii.
  • Jalgrataste osadel (ei hõlma rehve, õhukumme ega juhtmeid) on kaheaastane garantii.
  • Tööjõu- ja transpordikulud ei kuu garantii alla.

Garantii kehtib AINULT Electra volitatud edasimüüja Kvaliteettehnika OÜ-st ostetud toodetele. Garantii kasutamiseks tuleb esitada tõend ostu sooritamise kohta Kvaliteettehnika OÜ-st ning tuua kehtiv garantii registreerimise tõend Kvaliteettehnika OÜ-le. Käesolev piiratud garantii ei laiene ratta tavapärasele kulumisele, õnnetusjuhtumile, ratta väärkasutamisele, hooletule kasutamisele, ebakorrektsele kokkupanekule, kasutajale sobimatusele, sobimatule hooldusele ega osade ja seadmete kasutamisele muul kui ratta algselt ette nähtud kasutusotstarbel. Raamide, kahvlite, lenkstangide, istmetorude, porilaudade, ketikaitsmete ja velgede painutamisel muutub garantii kehtetuks. Painutamine on väärkasutamine, mis ei ole ratta kasutusotstarbega kooskõlas ning ei kuulu seega käesoleva garantii alla. Garantii kehtimiseks peab sinu ratas olema Kvaliteettehnika OÜ kokku pandud. Nõuded tuleb esitada OÜ-le Kvaliteettehnika. Käesolev garantii piirdub defektse osa tasuta asendamisega ja ettevõte ei vastuta mingil juhul kaudsete ega erikahjude eest. Juhul, kui jalgratast on kasutatud trikisõiduks, rambihüpeteks, akrobaatikaks või muudeks sarnasteks tegevusteks, muutub käesolev garantii kehtetuks. Jalgratas ei ole mõeldud kasutamiseks mootoriga. Garantii vead kõrvaldatakse Eesti seadustega ettenähtud aja jooksul. Garantiiremondi aeg hakkab lugema ratta vastuvõtmisest remonti teostava meistri poolt. Pretensioonide esitamise aeg vastavalt Eesti Vabariigi seadustele. Hooldust ja garantiiremonti teostatakse aadressil Kadaka tee 84a, Tallinn.