Lasteratas Starship Kids´1 16″ Cosmic Black

Lasteratas Starship Kids´1 16″ Cosmic Black

Kuumakse al. 10.91€ / 24 kuud

290,00  204,00 

Laos

Vastupidav terasraam Flat Foot Technology® – lastel on lihtsam ja turvalisem sõitma õppida kuna ennetab kukkumist tasakaalu kaotamisel, sest jalad ulatuvad igal hetkel maha toetama.
Esimesel rattal käsipidur – Caliper pidur
Tagumisel rattal pedaalipidur – väga vastupidav ja hooldusvaba
Eemaldatavad abirattad – annab jalgrattale pika kasutusea
16“X2,125“ Retrorunner rehvid – paksemad rehvid sobivad sõitmiseks nii asfaldil kui murul
Raamiga sobiv kell ja ventiili korgid – läbimõeldud detailid ja stiilne välimus

Laos

Kirjeldus

Electra lasterattad on lastele väga nauditavad kuna pakuvad samu kvaliteedi ja disaini detaile nagu meie täiskasvanute linnarattad, ka Flat Foot Technology® eeliseid.

Kvaliteetne ja vastupidav 1-käiguline 16-tolline kosmoseteemaline lasteratas rõõmustab igat väikest poissi. Mugav sadul, reguleeritava kangiga käsipidur ja korralik ketikaitse tagavad vahva sõiduelamuse. Silmapaistva välimusega lasteratas sobib suurepäraselt lapsele esimeseks jalgrattaks.  Lapsel on lihtsam ja turvalisem sõitma õppida, sest ennetab kukkumist tasakaalu kaotamisel, kuna jalad ulatuvad igal hetkel maha toetama. Vahvat jalgratast täiendab kindlasti lõbus ja turvaline rattakiiver mida saab lihtsasti reguleerida, andes kiivrile pika kasutusea.

 

 

Spetsifikatsioon

Raami osad
RaamElectra klassikaline kõrge jäikusastmega terasest, Flat Foot Technology
KahvelKõrge jäikusastmega terasest
Rattad
Esimene rummSulamist 28H
Tagumine rummPedaalipidur, 28H
Pöid e. veljevõruVärvitud sulamist 28H
Kodarad14G roostevaba, messingist kodaramutrid
RehvidKnobby Balloon 16×2,125″
Ülekandemehanism
PedaalikomplektTerasest, Deluxe 40T hammasratas
Keskjooks9-Pc loose ball
Kassett18T
KettKMC 410
PedaalidHea kontaktiga platvorm, libisemisvastane pind
Komponendid
SadulElectra Starship kids spiraalvedrudega
SadulapostKlassikaline terasest 26,0x250mm
LenksElectra laste lenks “Bullhorn”
Lenksu kinnitusSepistatud sulamist, 22,2
KäepidemedElectra Starship käsitsi õmmeldud dermantiinist
Kahvlilaagrid1″ töödeldusd terasest
PiduriajamEsimesel rattal käsipidur: sulamist caliper pidur, reguleeritav sulamist kang, tagumine – pedaalipidur

Garantii

Kvaliteettehnika OÜ vahetab garantii korras välja materjali- ja/või tootmisdefektidega Electra jalgrataste osad. Kehtivad järgmised tingimused ja piirangud:

  • Raamide puhul kehtib algsele omanikule piiratud eluaegne asendusgarantii.
  • Jalgrataste osadel (ei hõlma rehve, õhukumme ega juhtmeid) on kaheaastane garantii.
  • Tööjõu- ja transpordikulud ei kuu garantii alla.

Garantii kehtib AINULT Electra volitatud edasimüüja Kvaliteettehnika OÜ-st ostetud toodetele. Garantii kasutamiseks tuleb esitada tõend ostu sooritamise kohta Kvaliteettehnika OÜ-st ning tuua kehtiv garantii registreerimise tõend Kvaliteettehnika OÜ-le. Käesolev piiratud garantii ei laiene ratta tavapärasele kulumisele, õnnetusjuhtumile, ratta väärkasutamisele, hooletule kasutamisele, ebakorrektsele kokkupanekule, kasutajale sobimatusele, sobimatule hooldusele ega osade ja seadmete kasutamisele muul kui ratta algselt ette nähtud kasutusotstarbel. Raamide, kahvlite, lenkstangide, istmetorude, porilaudade, ketikaitsmete ja velgede painutamisel muutub garantii kehtetuks. Painutamine on väärkasutamine, mis ei ole ratta kasutusotstarbega kooskõlas ning ei kuulu seega käesoleva garantii alla. Garantii kehtimiseks peab sinu ratas olema Kvaliteettehnika OÜ kokku pandud. Nõuded tuleb esitada OÜ-le Kvaliteettehnika. Käesolev garantii piirdub defektse osa tasuta asendamisega ja ettevõte ei vastuta mingil juhul kaudsete ega erikahjude eest. Juhul, kui jalgratast on kasutatud trikisõiduks, rambihüpeteks, akrobaatikaks või muudeks sarnasteks tegevusteks, muutub käesolev garantii kehtetuks. Jalgratas ei ole mõeldud kasutamiseks mootoriga. Garantii vead kõrvaldatakse Eesti seadustega ettenähtud aja jooksul. Garantiiremondi aeg hakkab lugema ratta vastuvõtmisest remonti teostava meistri poolt. Pretensioonide esitamise aeg vastavalt Eesti Vabariigi seadustele. Hooldust ja garantiiremonti teostatakse aadressil Kadaka tee 84a, Tallinn.