kvaliteetne jalgratas

Electra Townie Go! elektrijalgrattad teevad liikumise kergeks, kiireks ja lõbusaks. Parim elektriratas on lihtne, intuitiivne, võimekas ja mugav. Sul on vaid tarvis hüpata sadulasse ja minna!

Valida on mitme mudeli vahel, igal neist on ainulaadsed funktsioonid, mis arvestavad ka kõige nõudlikuma sõitja vajadustega. Esiplaanil on detailid ja Electra unikaalne stiil.

Townie Go! 8i ja Townie Go! 8D on hõlpsasti kasutatavad elektrirattad, millel assisteerivate abimootoritega üllatav jõud. Tänu  Bosch Active Line mootoritele tahad lõputult sõita, sest tõusud tunduvad olematud ja vahemaad lühemad. Mootoritel on neli võimsusastet Ecost  Turboni. Kui seda kõike vürtsitada Flat Foot Technology’ga, on tulemuseks muljetavaldav sõiduelamus.

Mitmekülgne Townie Path Go! on meie pere uusim elektriratas. Townie Path Go! on mõeldud ratturile, kes vähesega ei piirdu. Tema soovib avastada rohkem, sõita kaugemale ja alistada tõusud kiiremini. Townie Path Go! ühendab tehnoloogia ja stiili täiesti uuel tasemel, sest saad ühendada oma elektriratta nutitelefoniga. Rattaid on saadaval välise käiguvahetajaga 10-käigulisena ja rummusisese käiguvahetajaga 5-käigulisena. Electra – see on mugav, kiire ja äkiline sõiduelamus! Tule ja veendu!

Naised

Mehed