Elektrirattad

Elektrirattad2019-01-04T16:43:12+00:00

Go! viib kohale. Tööle. Randa. Poodi. Või kaugemale. Sinna, kus veel käinud ei ole. Igal juhul viivad Boschi tehnoloogial põhinevad Electra Go! elektrirattad kohale väiksema vaevaga, kiiremini ja lõbusamalt.

Enam ei ole vaja higistada, et kiiresti sõita. Need rattad on lihtsad, kergesti õpitavad, võimekad ja mugavad. Võime kihla vedada, et vaimustud jalgrattasõidust uuesti. Lihtsalt mine poodi ja osta endale Go!

Valikus on kolm erinevat elektriratast. Kõigiga on lõbus sõita, kuid igaühel on eripärasid – vali endale sobivaim. Muidugi võid valida ka välimuse järgi. Igal mudelil on unikaalne stiil ning detailidele on kõvasti tähelepanu pööratud. Oled valmis? Läksime!

E-rataste mudelid

Loft Go!2019-01-08T15:47:21+00:00

Äärelinna. Kesklinna. Linnast välja. Loft Go! on ideaalne sõiduvahend linnalise eluviisi harrastajatele. Kaheksakäigulise rummusisese käigukastiga ja nelja võimsustasemega (Eco kuni Turbo) abimootoriga Bosch Active System viib sind üles igast mäest ja läbi igast linnast.

Loft Go! on tänu madalale raamile kergesti õpitav, mugav ja manööverdusvõimeline. Lihtsale funktsionaalsusele lisavad stiili sobivate värvidega porilauad, esi- ja tagatuled ning tugevad pakiraamid, mis aitavad turvaliselt ja mugavalt kohale jõuda.

Vastupidavad 700c Schwalbe Fat Franki rehvid kannavad sind mugavalt üle äärekivide ja löökaukude. Kui on siiski vaja peatuda, võid hüdraulilistele ketaspiduritele kindel olla.

See linn kuulub sulle. Istu sadulasse ja naudi.

Lae alla PDF-kataloog

Ace of Spades Go!2019-01-08T15:47:53+00:00

Nii kiiresti kui tahad. Nii kaugele kui tahad. Nii stiilselt kui tahad. Sellel piiratud koguses müüdaval cruiser-tüüpi elektrirattal on Bosch Performance System, mis pakub nelja võimsustaset Eco kuni Turbo.

Lihtsalt kuula, mida jalad sulle ütlevad. Ace of Spades Go! pakub Flat Foot Technology® mugavust ja juhitavust ning lisaks on sellel vinge kujundus – must stantsitud raam, porilauad ja sadul. Ideaalne kombinatsioon stiilist, kvaliteedist ja võimsusest.

Vaata ka sobivat Ace of Spades’i kiivrit. Kui otsid attitude’iga elektriratast, on see ainuvõimalik valik.

Lae alla PDF-kataloog

Townie Commute Go!2019-01-08T15:48:16+00:00

Tööle. Jõusaali. Linna peale uitama. Townie®Commute Go! on akutoitel elektrilise abimootoriga jalgratas, millega pole vaja higistada, et kiiresti sõita. Townie Flat Foot Technology® mugavus ja juhitavus ning nelja võimsustasemega (Eco kuni Turbo) Bosch Performance System teevad tööle- ja kojusõidu lihtsaks.

Lihtne kasutada ja lõbus sõita – Townie Commute Go! standardvarustuses on kõik, mida vajad, et jõuda tööle värskena ja õigeks ajaks. Sobivates värvides porilauad kaitsevad sind vihmase ilmaga, tugev eesmine ja tagumine pakiraam mahutavad kõik vajamineva ning esi- ja tagatuled aitavad turvaliselt koju jõuda.

Kõike seda hoiavad teel vastupidavad 700c Schwalbe Fat Franki rehvid ja hüdraulilised ketaspidurid, mis tulevad toime igas olukorras. Suured teod ootavad! Go! viib sind kohale.

Lae alla PDF-kataloog

Townie Go!2019-01-08T15:48:41+00:00

Turule. Randa. Kohvile. Electra Townie® Go! on lihtne ja lõbus, kuid üllatavalt võimekas elektrilise abimootoriga jalgratas, millega sõitmisest ei saa kunagi küllalt. Bosch Performance System ning neli abimootori taset Eco kuni Turbo aitavad tõusude ja pikemate vahemaadega vaevata toime tulla. Veojõu reguleerimiseks ja aku säästmiseks on rattal ka käigud.

Townie Flat Foot Technology® raam, madal raskuskese ja 26-tollised vastupidavad laiad Schwalbe rehvid pakuvad mugavat püstist sõiduasendit. Vihmase ilma puhuks lisage sobivates värvides porilauad, pimedaks ajaks LED-tuled ning pagasi kandmiseks tagumine pakiraam. Townie Go!-ga sõites on võimatu mitte naeratada.

Kui tunned, et on aeg minna, siis haara Go!

Lae alla PDF-kataloog

E-ratas tekitas huvi?

Vali sobiv mudel kataloogist ja võta ühendust.

Lae alla PDF-kataloog

Electra elektrirattad
Electra elektrirattad mootor ja aku