Elektrijalgrattad

Elektrijalgrattad2019-07-08T10:24:23+03:00

Elektrijalgratas Go! viib kohale. Tööle. Randa. Poodi. Või kaugemale. Sinna, kus veel käinud ei ole. Igal juhul viivad Boschi tehnoloogial põhinevad Electra Go! elektrijalgrattad kohale väiksema vaevaga, kiiremini ja lõbusamalt.

Enam ei ole vaja higistada, et kiiresti sõita. Need elektrirattad on lihtsad, kergesti õpitavad, võimekad ja mugavad. Võime kihla vedada, et vaimustud jalgrattasõidust uuesti. Lihtsalt tule poodi ja osta endale elektrijalgratas Go!

Valikus on kolm erinevat elektrijalgratast. Kõigiga on lõbus sõita, kuid igaühel on eripärasid – vali endale sobivaim. Muidugi võid valida ka välimuse järgi. Igal mudelil on unikaalne stiil ning detailidele on kõvasti tähelepanu pööratud. Oled valmis? Läksime!

E-rataste mudelid

Townie Go!2019-03-30T09:50:52+03:00

Turule. Randa. Kohvikusse. Electra Townie® Go! on lihtne ja lõbus, kuid üllatavalt võimekas elektrilise abimootoriga linnaratas, millega sõitmisest ei saa kunagi küllalt. Bosch Performance System ning neli abimootori taset Eco kuni Turbo aitavad tõusude ja pikemate vahemaadega vaevata toime tulla. Veojõu reguleerimiseks ja aku säästmiseks on elektrijalgrattal ka käigud.

Townie Flat Foot Technology® raam, madal raskuskese ja 26-tollised vastupidavad laiad Schwalbe rehvid pakuvad mugavat püstist sõiduasendit. Vihmase ilma puhuks on sobivates värvides tõhusad porilauad, pimedaks ajaks LED-tuled. Mudelil Townie Go! 8i on asjade vedamiseks tagumine pakiraam. Townie Go!-ga sõites on võimatu mitte naeratada.

Kui tunned, et on aeg minna, siis haara elektrijalgratas Go!

Loft Go!2019-03-30T09:46:01+03:00

Äärelinna. Kesklinna. Linnast välja. Loft Go! elektrijalgratas on ideaalne sõiduvahend linnalise eluviisi harrastajatele. Kaheksakäigulise rummusisese käiguvahetajaga ja nelja võimsustasemega (Eco kuni Turbo) abimootoriga Bosch Active System viib sind üles igast mäest ja läbi igast linnast.

Loft Go! on tänu madalale raamile mugav ja manööverdusvõimeline. Kui on tarvis näiteks valgusfoori ees peatuda siis ei pea sa sadulast maha tulema, sest jalad ulatuvad maha ilma ratast kallutamata. Lihtsale funktsionaalsusele lisavad stiili sobivate värvidega porilauad. Esi- ja tagatuled ning tugevad pakiraamid on praktilised ja aitavad mugavalt kohale jõuda.

Vastupidavad 700c Schwalbe Fat Franki rehvid kannavad sind mugavalt üle äärekivide ja löökaukude. Kui on siiski vaja peatuda, võid hüdraulilistele ketaspiduritele kindel olla.

See linn kuulub sulle. Istu sadulasse ja naudi!

Townie Commute Go!2019-03-30T09:48:51+03:00

Tööle. Jõusaali. Linna peale uitama. Townie®Commute Go! on akutoitel elektrilise abimootoriga jalgratas, millega pole vaja higistada, et kiiresti sõita. Townie Flat Foot Technology® mugavus ja juhitavus ning nelja võimsustasemega (Eco kuni Turbo) Bosch Performance System teevad tööle- ja kojusõidu lihtsaks.

Lihtne kasutada ja lõbus sõita – Townie Commute Go! elektriratta standardvarustuses on kõik, mida vajad, et jõuda tööle värskena ja õigeks ajaks. Sobivates värvides porilauad kaitsevad sind vihmase ilmaga, tugev eesmine ja tagumine pakiraam mahutavad kõik vajamineva ning esi- ja tagatuled aitavad turvaliselt koju jõuda.

Kõike seda hoiavad teel vastupidavad 700c Schwalbe Fat Franki rehvid ja hüdraulilised ketaspidurid, mis tulevad toime igas olukorras. Suured teod ootavad! Go! viib sind kohale.

Lae alla PDF-kataloog

Cafe Moto Go!2019-08-13T10:23:56+03:00

Electra Cafe Moto Go! on ülim kombinatsioon badass-retro-stiilist ja kaasaegsest tehnoloogiast. Pealaest jalatallani stiilne kohviku- ja rallirattast inspireeritud sõiduriist viib elektrijalgrataste kontseptsiooni uuele tasemele. Piiratud kogusega Café Moto Go! on varustatud Bosch Performance Line CX ​​mootoriga.  Mootoril on kasutuses Gates Carbon Belt Drive rihmülekanne, mis on peaaegu hooldusvaba, erakordselt sujuv ja väga vaikne ning töötab sujuvalt läbi pidevalt muutuva astmeteta Enviolo tagumise rummu. Sellel elektrirattal ei ole detailidelt kokku hoitud! Integreeritud akud ja ikooniline Brooks-i nahast sadul, käepidemed ja sadulakott.

Lae alla PDF-kataloog

Naised

Mehed

Elektrijalgratas tekitas huvi?

Uuri lisaks kataloogi, kui sealt midagi huvi pakub siis võta ühendust.

Lae alla PDF-kataloog

elektrijalgratas cafe moto fo
elektrijalgratas cafe mo go