KKK

Kohaletoimetamine

Kas jalgratta ja lisavarustuse kohaletoimetamine on tasuta?

Jah! Kui ostate Electra jalgratta, elektriratta või lisavarustust vähemalt 99 euro eest siis tarnime Eesti piires kaubad kohale tasuta.

Tutvu meie põhjaliku müügi- ja privaatsustingimustega.

Millal ma saan oma tellitud jalgratta ja lisavarustuse kätte?

Teame, et kiire kohaletoimetamine on tähtis, seetõttu töötleme tellimusi usinalt esmaspäevast reedeni. Teeme kõik endast oleneva, et saata tellimus välja 24 tunni jooksul pärast selle kättesaamist, kuid võtke arvesse, et me ei saa seda alati garanteerida. Üldjuhul jõuavad Eestisisesed saadetised Teie määratud sihtpunkti 2-3 tööpäeva jooksul peale tellimuse sooritamist ja makse laekumist. Väga erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 15 kalendripäeva jooksul. Võite olla kindel, kui Teie tellimus on edukalt sooritatud, saate tellimuse kohta kinnitusmeili. Laupäeval või pühapäeval tehtud tellimuste puhul saadetakse need teele järgmisel esmaspäeval või pühade korral järgmisel tööpäeval.

Kuidas minu tellitud jalgratas ja ratta lisavarustus minuni jõuab?

Jalgratas jõuab Teieni täielikult kokku panduna. Teil ei ole tarvis teha muud kui väntama hakata. Jalgratta ja elektriratta toimetame Teieni kulleriga. Kuller võtab Teiega ühendust enne jalgratta kohale toomist. Lisavarustuse saadame pakiautomaadiga. Kui pakk on saabunud pakiautomaati, saate selle kohta SMS-i ja e-kirja. Kui Teie jalgratas või lisavarustus on kohale toimetatud siis kontrollige palun kohe selle seisukorda, hiljem avastatud kaebused ja tekkinud kahjud on väljaspool meie vastutust. Siiski püüame alati teha koostööd usaldusväärsete tarnepartneritega, et selliseid juhtumeid ei oleks.

Tagastus

Kas ma saan tellitud jalgratta tagastada?

Mõistame, et täiusliku jalgratta leidmine võib mõnikord olla väljakutse. Kui Teie jalgratas või lisavarustus ei vasta Teie ootustele siis ärge muretsege! Teil on alates ostukuupäevast aega 14 päeva, et tagastada meie e-poest ostetud kaup ja saada raha tagasi.

Tagasimakse saamiseks palume, et kõik tagastatud kaubad oleksid veatus seisukorras ja kasutamata, täpselt nagu hetkel, mil need saabusid. See tähendab originaalkarbi, pakendite, siltide, juhendite ja muude kaasasolevate esemete olemasolu. Jalgratas peab olema tagasi saatmiseks enne kullerile üle andmist ära pakitud selliselt nagu see oli saabudes.

Mis ma pean tegema kui soovin jalgratast või lisavarustust tagastada?

Jalgratta või lisavarustuse tagasi saatmiseks võtke ühendust meie klienditeenindusega electra@electrarattad.ee või +372 5093687. Jalgrattale me saadame järgi kulleri. Lisavarustus, mis saabus pakiautomaadiga palume tagasi saata samuti pakiautomaadiga.

Kui palju maksab jalgratta tagastamine?

Võite olla kindel, et kui oleme tagastatud jalgratta ja/või lisavarustuse kätte saanud ja üle vaadanud, maksame Teile raha tagasi. Millest arvestame maha jalgratta transpordi tasu, mis on mõistlik 35 eurot ühe jalgratta kohta. Lisavarustuse tagasi saatmisel pakiautomaadiga palume pakiautomaadi tasu saatmise hetkel kohe ära tasuda.

Enim küsitud küsimused elektrijalgratta kohta

Kas ma pean elektrirattaga väntama?

Jah, Electral on vaid sellised elektrirattad millel on väntamist assisteeriv mootor. See tähendab seda, et kui Sa pedaale ei vänta siis mootor ei aktiveeru. Mootor annab Sulle väntamisel lisajõudu alates +40% kuni +300% sõltuvalt valitud võimsuse režiimist ja mootori tüübist.

Kui palju ma saan sõita elektrijalgrattaga?

Bosch keskjooksumootoriga mudelitega: keskmiselt ühe laadimisega umbes 75 km.
Hyena tagarummu mootoriga mutelitega: keskmiselt ühle laadimisega umbes 40 km.
Aga seda mõjutavad väga mitu asjaolu:

  • ratturi kaal koos jalgrattaga – mida raskem on näiteks Sul kaasas olev seljakott seda rohkem energiat on vaja.
  • mootori ja aku võimsus – kvaliteetne ja nutikas mootor säästab energiat ja suurendab sõiduulatust.
  • keskkond – tee kvaliteet, tuul, temperatuur jms mängivad väga olulist rolli

Ehk siis kui Sul pole seljakotti, tuul on tagant, tee on allamäge ja sile ning õues on soe siis Su teekond ühe aku laadimisega on tunduvalt pikem kui tingimused on vastupidised. Seega sõltuvalt erinevatest tingimustest võib läbisõidu vahemik olla väga suur: Bosch mootoritega 30-160 km ja Hyena mootoritega 20-60 km.

Uuri lisaks Boschi läbisõidu kalkulaatorit. Siin saad arvutada eeldatava läbisõidu vahemiku kui sisestad andmed ratturi, jalgratta ja keskkonna kohta.

Milline on elektriratta maksimaalne kiirus?

Põhimõtteliselt ei ole elektrijalgrattal kiirusepiirangut, aga mootor lõpetab assisteerimise peale 25km/h.

Kui kaua peab elektriratta akut laadima?

Electra kasutab kahte tüüpi akusid. Bosch 500 wh aku laeb 100% täis 4,5 tunniga ja Hyena 250 wh aku laeb täis 100% 4 tunniga.

Kas aku tuleb laadimise ajaks rattalt maha võtta?

Ei pea, aga võid kui tahad. Bosch akut saab laadida elektriratta küljes ja võib ka laadida kui aku on elektriratta küljest ära võetud. Hyena akut saab laadida ainult elektriratta küljes.

Kas akut saab ratta küljest ära võtta?

Jah, Bosch akusid saab. Selleks ei ole tarvis mingeid spetsiaalseid tööriistu. Vajad vaid võtit (komplektis), et aku lukust lahti teha. Aku lukustus on lisatud turvalisuse eesmärgil. Hyena akusid eemaldada ei saa, need on täielikult integreeritud.

Kas ma võin sõita oma elektrirattaga kui sajab vihma?

Jah, sest Electra mootorid ja akud on niiskuskindlusega IP 54 (tolmu ja pritsmete kindel), seega niisketes tingimustes sõitmine ei ole probleem.

Kas ma võin sõita elektrirattaga talvel, kui on miinuskraadid?

Jah võib, aga peab arvestama sellega, et miinuskraadidega kahaneb aku vastupidavus oluliselt.

Kas akut võib laadida talvel õues?

Ei, kui temperatuur on alla 0C kraadi! Laadimiseks sobiv temperatuur on toatemperatuur.

Kuidas pesta elektriratast?

Elektriratast ei tohi kindlasti pesta survepesuriga, eriti selle elektroonilisi osi! Kui Su elektriratas on väga porine siis meie soovitame puhastada suurema pori rehvidelt voolikust tuleva vee abil hoidudes mootorile ja akule otse vee peale valamisest ja seejärel puhastada niiske lapiga ratta ülejäänud osad. Lõpuks tuleks pehme lapiga kuivatada mootor ja aku. Hea oleks ka seejärel õlitada ketti.

Kuidas saab maksta?

Pangamaksed

Meie e-poes on kasutuses pangamaksed. Saate maksta kõigi Eestis kasutatavate pangalinkide kaudu.

Soovikorral saate tasuda ka arve alusel.

 

Kuidas tagate maksete turvalisuse?

Teie turvalisus on meile äärmiselt oluline. Meie veebileht kasutab tipptasemel SSL-sertifikaati, mis tagab, et kogu teie isiklik ja maksetega seotud teave on krüpteeritud ning kaitstud. Lisaks kasutame usaldusväärseid maksevahendeid ja -platvorme, mis vastavad rangeimatele turvastandarditele.

Kas Teil on järelmaksu võimalus?

Jah, pakume oma klientidele võimalust maksta LHV järelmaksuga. See võimaldab Teil teha suuremaid oste mugavamalt ning jagada maksete summasid selliselt, et need sobiksid paremini Teie eelarvega.