Attitude Go!

2 toodet

Parimad elektrijalgrattad Ameerika brändilt Electra. Attitude Go! elektrijalgrattad on üdini stiilsed: alates sadulast kuni rehviventiilini, nende välimuses on kõik detailid hoolikalt läbimõeldud ja nad on võimsad. Attitude Go! elektriratastes on ühendatud Boschi uusimad tehnoloogiad, mugavus, suurepärane juhitavus ja Electra patenteeritud Flat Foot Technology.

Peale badass-jalgratta Ace of Spades Go! on meil suur rõõm tutvustada kahte Attidude Go! elektrijalgratast: Ghostrider Go! ja Navigator Go!

Elektrirataste Ace of Spades Go!, Ghostrider Go! ja Navigator Go! trumpässad on võimas Bosch Perfomance Line mootor, sujuv 5-käiguline rummusisene käiguvahetus ja omanäoline, kordumatu välimus. Speedster 26 “x 2,8” rehvid tagavad sujuva sõidu ka karmimates tingimustes. Tektro hüdraulilised ketaspidurid pidurdavad hetkega. LED valgustus näitab ka pimedas Sulle ohutut koduteed. Need elektrijalgrattad on ka Artist Series mudelid – ülim stiilitunnetus igas detailis. Nende mudelite jaoks on meisterdatud spetsiaalsed sadulad, käepidemed, porilauad ja paljud muud detailid harmoneerumaks raami disainiga.

Filtreeri tooteid

Sorteeri:

Sorteeri

Filtrid

Filter products

Sort