Townie Go!

7 toodet

Elektrijalgratas Townie Path Go! 10D ja 5I on ühe tõelise e-jalgratturi e-jalgratas. Mitmekülgne ja kõrgtehnoloogiline. See on tõepoolest elektrirataste evolutsiooni uus tase. Bosch Perfomance Line võimsa mootori ja sujuva käiguvahetaja jaoks pole ükski maastik või järsk küngas ületamatu. Patenteeritud Flat Foot Technology, kvaliteetsed komponendid ja üüber stiilne välimus on need, mille poolest Townie Path Go! on teistest elektriratastest peajagu üle. Tere tulemast tulevikku!

Electra elektrijalgratas Townie® Go! 5I viib sind tihedamini õue. Olgem ausad – me kõik peaksime palju rohkem õues aega veetma. See elektriratas on isikupärase värvivalikuga, vastupidav ja üllatavalt võimas. Lausa lust on minna õue jalgrattaga sõitma, isegi siis kui ilm ei soosi. Käikude vahetamine on lihtne ja intuitiivne, et saaksid vabalt nautida sõidurõõmu. Bosch Active Line Plus neli mootori võimsusastet Eco kuni Turbo aitavad tõusude ja pikemate vahemaadega vaevata toime tulla.

Kas sa oled valmis kogema pöörast seiklust? Hüppa Electra elektrilise Townie Go! 7D sadulasse ja lase sellel üllatuslikult võimsal elektrirattal viia end lõputule sõidule! Selle mudeli kasutamine on lihtne ja sõit sellega on puhas lõbu. Kuid see pole veel kõik – Townie Go! 7D elektrirataste disain on täiesti originaalne, eristudes massist. Townie Go! 7D on tuntud oma legendaarse mugavuse, suurepärase juhitavuse ja silmapaistva stiili poolest, luues rattasõidu kogemuse, mida kõik armastavad. Meie julge väide on, et kui Sa saad endale Townie Go! 7D, siis leiad end veetmas sadulas palju rohkem aega. Sõida mööda linna, haara kindlalt lenksust ja hüppa muretult sadulasse – elektriratas teeb raske ja ebameeldiva töö Sinu eest!

Valmistu ägedaks seikluseks, mis paneb Su südame kiiremini põksuma. Ole valmis unustamatuks sõiduelamuseks ja naudi igat hetke, kui tuul Su juukseid sasib ja päike palgeid paitab. Electra Townie Go! elektririrataste mudelid on täitsa Sinu moodi – ainulaadsed, lõbusad ja uudishimulikud. Haara lenksust ja avasta uus maailm, kus jalgrattasõit muutub seikluseks!

Filtreeri tooteid

Sorteeri:

Sorteeri

Filtrid