Nii palju rattaid, nii palju teid, aga ometi on igaühel vaid kaks jalga. Kui sa just ei kavatse Electra rattaid koguma hakata, pead ilmselt valikud tegema.

Meil on mitu erinevat jalgrattakollektsiooni ja mitu elektrirataste kollektsiooni. Igaüks neist on unikaalne, just nagu inimesed, kes nende pedaale tallavad.

Erinevusi on palju, kuid üks on kindel – sõita on ülimugav ja mõnus.

Peaaegu kõik raamid on disainitud meie Flat Foot Technology® põhjal, et sadulas tunneksid ennast kindlalt kõik, olgu vanus siis 6 või 96 aastat.

Kui sõidad igapäevaselt ja pikemaid vahemaid, proovi meie kiireid 700-kuupsentimeetriste rehvidega linnarattaid, näiteks uus Townie® või Loft.

Vali sobivaim Electra
Vali sobiv Electra

Võib-olla aga tahad lihtsalt aeg-ajalt kohvikus või rannas käia või linnas ringi sõita. Sel juhul võib sobida Townie® või üks meie paljudest Cruiseritest.

Kui tahad kergemini nõlvu võtta või pikki vahemaid läbida, proovi ühte meie neljast Go! e-rattast. Linnasõitudeks Townie® Go!, pikemateks igapäevasõitudeks uus Townie® Path Go!. Kui tahad tunda end kiirkullerina, siis Loft Go!

Ja ära unusta meie vingeid lasterattaid. Suurte ratastega samaväärne kvaliteet ja stiil väiksemas versioonis.

Mõtle kindlasti ka käiguvahetusele ning lisadele, näiteks rattakellale, korvile või kiivrile. Tutvu meie tarvikute valikuga ja koosta omaenda ratas.

Valik on lai, kuid Electraga võid olla kindel, et saad mugava ja stiilse sõiduriista.