Kuidas valida endale sobivaim Electra?

Nii palju jalgrattaid ja nii palju teid, aga ometi on igaühel vaid kaks jalga. Kui Sa just ei kavatse Electra jalgrattaid koguma hakata, pead ilmselt valiku tegema.

Meil on kerged linnajalgrattad Loft ja mitu elektrirataste kollektsiooni. Igaüks neist on unikaalne, just nagu inimesed, kes nende pedaale tallavad.

Erinevusi on palju, kuid üks on kindel – sõita on ülimugav ja mõnus.

Peaaegu kõik raamid on disainitud meie Flat Foot Technology® põhjal, et sadulas tunneksid ennast kindlalt kõik, olgu vanus siis 12 või 96 aastat.

Kui sõidad igapäevaselt mööda asfalti ja pead aeg-ajalt jalgratast tõstma näiteks trepist üles või jalgratta panipaik on pigem väiksema poolne siis proovi meie kiireid ja kergeid kitsaste rehvidega linnarattaid Loft. Loft on suurepärane linnaratas, kui Sulle on oluline, et jalgratas oleks kerge, kompaktne ja kerge jooksuga. Lofti mudeleid on mitme erineva varustuse ja värviga. Vail endale sobivaim!

Linnaratas Electra Loft 7i
linnajalgratas electra Loft

Kui tahad kergemini nõlvu võtta või pikki vahemaid läbida, proovi meie elektrirattaid.

Pikemateks igapäevasõitudeks on Townie® Go!. mudelid: 

Townie Path Go! 10d ja 5i mudelid on hea lisavarustusega premium klassi elektrirattad, neil on Bosch-i võimsaim Performance Line mootor  ja integreeritud aku. Townie Path Go! mudelid pakuvad kõige suuremat läbisõitu ühe laadimisega (ca kuni 120 km). Neil on muljetavaldav Electra äpp ja “käed vabad” süsteem, millega saad ohutult navigeerida, helisatada ja kuulata muusikat.     

Townie Go! 5i on Bosch Active Line Plus mootoriga, aku on raamile kinnituv ja sellel on lihtne displei, millelt saad muuta mootori võimsust ning näha erinevaid andmeid sõidu kohta. Rummusisene käiguvahetus on vaikne ja hooldusvaba. Standardvarustuses on muu hulgas tuled ja pakiraam. Läbisõit ca kuni 120 km. 

Townie Go! 7d on Hyena tagarummu mootoriga, lihtsam ja soodsam versioon Townie Go! mudelitest. Aku on täielikult integreeritud ja ei ole eemaldatav. Läbisõit ühe laadimisega on veidi väiksem, ca kuni 60 km kuid kergem ja samasuguse mugava sõiduasendiga nagu kallimad Townie Go! mudelid.  

Loft Go! vali siis kui tahad tunda end kiirkullerina. Tänu Hyena tagarummu mootorile ja akule on elektriratas üks kergemaid oma klassis. Kitsamad rehvid ja kerge kaal teevad sellest parima asfaldil sõitmise elektrilise linnaratta.

Meestele mõeldud kõrge raamiga mudelil on sportlikum raam, mis pakub aktiivset ja dünaamilist sõidustiili.

Madala raamiga naiste mudeli sõiduasend on seevastu mugavalt püstisne  ning sadulast avaneb hea vaade teele.

Attitude Go! cruiserid on kindlasti meie kõige stiilsema väimusega elektrirattad, iga detail on läbimõeldud. Bosch Performance Line mootor on äkiline ja 500W akuga saad sõita ca kuni  110 km.

Mõtle kindlasti ka lisavarustusele, näiteks rattakellale, korvile või kiivrile. Tutvu meie tarvikute valikuga ja tuuni oma jalgratas selliseks nagu Sulle meeldib.

Valik on lai kuid Electraga võid olla kindel, et saad endale mugava ja stiilse sõiduriista.