Nii palju jalgrattaid, nii palju teid, aga ometi on igaühel vaid kaks jalga. Kui sa just ei kavatse Electra jalgrattaid koguma hakata, pead ilmselt valikud tegema.

Meil on mitu erinevat jalgrattakollektsiooni ja mitu elektrirataste kollektsiooni. Igaüks neist on unikaalne, just nagu inimesed, kes nende pedaale tallavad.

Erinevusi on palju, kuid üks on kindel – sõita on ülimugav ja mõnus.

Peaaegu kõik raamid on disainitud meie Flat Foot Technology® põhjal, et sadulas tunneksid ennast kindlalt kõik, olgu vanus siis 16 või 96 aastat.

Kui sõidad igapäevaselt ja pikemaid vahemaid mööda asfalti, proovi meie kiireid ja kergeid kitsaste rehvidega linnarattaid Loft.

Vali sobivaim Electra
Vali sobiv Electra

Võib-olla aga tahad lihtsalt aeg-ajalt kohvikus või rannas käia või linnas ringi sõita. Sel juhul võib sobida üks meie paljudest Cruiseritest.

Kui tahad kergemini nõlvu võtta või pikki vahemaid läbida, proovi meie elektrirattaid. Pikemateks igapäevasõitudeks Townie® Go!,  Kui tahad tunda end kiirkullerina, siis Loft Go!. Kui tahad sõita kiirelt, mugavalt ja stiilselt siis proovi mõnda Attitude Go! cruiserit.

Mõtle kindlasti ka lisadele, näiteks rattakellale, korvile või kiivrile. Tutvu meie tarvikute valikuga ja koosta omaenda ratas.

Valik on lai, kuid Electraga võid olla kindel, et saad mugava ja stiilse sõiduriista.