Kuidas valida endale sobivaim Electra?

Nii palju jalgrattaid, nii palju teid, aga ometi on igaühel vaid kaks jalga. Kui sa just ei kavatse Electra jalgrattaid koguma hakata, pead ilmselt valikud tegema.

Meil on kerged linnajalgrattad Loft ja mitu elektrirataste kollektsiooni. Igaüks neist on unikaalne, just nagu inimesed, kes nende pedaale tallavad.

Erinevusi on palju, kuid üks on kindel – sõita on ülimugav ja mõnus.

Peaaegu kõik raamid on disainitud meie Flat Foot Technology® põhjal, et sadulas tunneksid ennast kindlalt kõik, olgu vanus siis 12 või 96 aastat.

Kui sõidad igapäevaselt ja pikemaid vahemaid mööda asfalti, proovi meie kiireid ja kergeid kitsaste rehvidega linnarattaid Loft.

Kui tahad kergemini nõlvu võtta või pikki vahemaid läbida, proovi meie elektrirattaid. Pikemateks igapäevasõitudeks Townie® Go!,  Kui tahad tunda end kiirkullerina, siis Loft Go!. Kui tahad sõita kiirelt, mugavalt ja stiilselt siis proovi mõnda Attitude Go! cruiserit.

Mõtle kindlasti ka lisadele, näiteks rattakellale, korvile või kiivrile. Tutvu meie tarvikute valikuga ja tuuni oma jalgratas selliseks nagu Sulle meeldib.

Valik on lai, kuid Electraga võid olla kindel, et saad mugava ja stiilse sõiduriista.