Miks Electra rattad?

Electra jalgrataste eelised

Flat Foot Technology® on Electra Bicycle Company (USA) leiutatud ja patenditud jalgrattaraam, kus traditsiooniline sõiduasend on pööratud 23 kraadi selliselt, et keha on püstisem ja väntamine toimub veidi ettepoole. Nii ei lähe kaela- ja õlalihased pingesse, käed ei suru lenksule ning põlvedel on väiksem koormus. Seisuasendis ulatuvad jalatallad maha – nii saad jalgrattaga mugavalt peatuda sadulast maha tulemata. See on oluline mugavus kui linnas pead tihti peatuma näiteks, et teed anda või valgusfoori rohelist tuld oodates.

Electra linnaratastega saavad sõita ka need inimesed, kes on pidanud selja-, puusa- või põlveprobleemide pärast jalgrattasõidust loobuma.


Miks Electra jalgrattad?

🚲 Pedaalide väntamisel väiksem pinge põlvedes

🚲 Pingevaba õlalihaste, käte ja randmete asend

🚲 Püstine isteasend, hea vaade ümbritsevale

🚲 Sadulas olles ulatuvad jalatallad maha

🚲 Stiilne välimus ja nauditav sõiduelamus

rattakorv taaskasutatud plastikust Electra Plasket Basket valge jalgrattal naine

Flat Foot Technology

Tihti jäljendatud

Kui Electra tegi aastaid tagasi revolutsioonilise muudatuse jalgratta raami geomeetrias siis mõned inimesed olid skeptilised. Selle üle isegi irvitati ja nii mõnigi vaatas viltu. Osad jälle arvasid, et see on lihtsalt mööduv moehullus, kuid praegu ei naera enam keegi. Tegelikult võib viimase osa maha tõmmata, sest nüüd naeratavad just väga palju inimesed, aga seda põhjusel, et võimatu on jääda morniks kui sa istud Electra jalgratta sadulas. Paljud on üritanud seda rattaraami jäljendada, kuid ükski ei saanud originaalile isegi mitte lähedale.

Püstine sõiduasend

Eks kunagi on ema Sulle kindlasti öelnud: „Ära istu küürus!“ ja „Selg sirgeks!“ Flat Foot Technology võimaldab Sul istuda jalgratta sadulas sirgelt, pakub mugavat ja pingevaba sõiduasendit mitte küürutades lenksu kohal nagu see on traditsiooniliste jalgrataste puhul.

Lõdvestunud asend ja hea vaade ümbritsevale

Tundub chill? Aga see päriselt ongi nii. Sadulaposti ja sadula asend jätab käed mugavalt pingevabaks ja selg, kael ja randmed saavad palju vähem survet. Lisaks on Su rüht selline, et sa näed ümbrust palju paremini. Vaata, orav!

Võimalus jalad alati maha toetada

Millal iganes Sa tahad. Kikivarvukil olek ja ratta kallutamine jäävad ära. Me kõik oleme ilmselt seda kogenud jalgrattaga peatumisel. See mitte ainut ei näe naljakas välja vaid võib olla mõnikord ka veidi ohtlik ja hirmutav. Flat Foot Technology annab võimaluse tasakaalu saavutamiseks toetades jalad kindlalt maapinnale. Seda ükskõik mis hetkel ja see annab Sulle turvatunde, et omad täielikku kontrolli oma jalgratta üle.

Pedaalide väntamisel sirutuvad Su jalad korralikult välja

Kuigi sadula asend on madalam saad Sa ikkagi mugavalt vändata nii, et põlved konksu ei jääks, seda  tänu Flat Foot Technology unikaalsele jalgrattaraami geomeetriale. Selle triki tagavad mõningased mehaanilise inseneeria detailid, mille tõestuseks on patent Flat Foot Technology. Et sellest paremini aru saada Sa lihtsalt pead tulema proovisõidule.
Pedaalide väntamisel sirutuvad Su jalad korralikult välja

Tõestus on pedaalide väntamises

Aastaid tagasi esitas Electra väljakutse traditsioonilisele jalgrattaraami geomeetriale, et luua täiesti teistmoodi sõidukogemus. Riskantne? Kindlasti! Aga tavalistel asjadel pole kunagi häid lugusid rääkida. Pedaalide asetamine ettepoole ja sadulaposti nurga muutmine avas võimaluse uutmoodi komfortseks sõiduasendiks. Kaks patenti ja miljon vinget jalgrattasõitu hiljem on rõõm tõdeda, et risk tasus end ära. Astu esimene samm: tule meie juurest läbi ja proovi Electra jalgrattaid. Tunneta Electra jalgrataste erilisust!
electra elektrirattaga sõitmine

Vaata Electra jalgrataste mudeleid