Klientide tagasiside

Leila Maardust

Minu jaoks on selle ratta puhul kõige tähtsam see, et sõites puudub pinge randmetele ja selg on mõnusalt sirge. Veereb nii mõnusasti! Ja mis ei ole väheoluline – mu ratas paistab halli massi seast silma.

Cruiser Fashion omanik

Risto Tallinnast

Ostsin Townie Path Go! elektriratta septembri teises pooles. Tookord oli mõte, et oktoobris ehk kannatab veel sõita ja siis tuleb ratas talvekorterisse kevadet ootama jätta. Sügise saabudes tõmbasin teksadele kilepüksid peale ja käisin Electraga tööl edasi. Veebruariks oli selge, et ütlus “talvel ei ole võimalik Eestis rattaga sõita” pärineb inimestelt, kes ei ole seda kunagi ise proovinud teha. Eile müüsin oma auto maha, sest see oli talve läbi kasutult parklas seisnud. Jalgrattaga igapäevaseid toimingud teha on kiire, tervislik ja mõnus. Electra laiad rehvid ja madal istumisasend muudavad ka talvise sõidu väga nauditavaks 🙂

– Elektriratta Townie Path Go! omanik

Ilona Otepäält

Tänu meie Cruiserile toimus kogu sõiduhooaja jooksul suur hulk toredaid uue kogukonna liikmetega tutvumisi, sest meie sõitmised päädisid pea alati möödujate lehvitamiste, pildistamiste või uudistavate vestlustega. See on lihtsalt nii tähelepanuväärne jalgratas, et tekitab kõigile tugevaid positiivseid emotsioone. Tänud Kairile ja tema kompetentsele peretiimile selle elamuse eest, turvalise ostukogemuse ja sooja teeninduse eest! Tänu teie tööle muutus meie elu kordades toredamaks, aktiivsemaks ja atraktiivsemaks 🙂

Cruiser Fashion omanik

Vanaisa Raplamaalt

Suur rattasõidu sõber, isa, vanaisa ja vanavanaisa Mart on ääretult rõõmus oma erksa jalgratta üle, millega muretult mööda Raplamaa teid tuhiseda. Jalgrattaga sõitmine on Mardi igapäeva rutiini lahutamatu osa, seega eriti meeldib Mardile uue ratta puhul mitu käiku, mille abil enneolematult kergelt igale ilmale ja teeolule vastu sõita. Abikaasa Milvi hindab jalgratta silmapaistvat välimust ja tulukesi, mis kalli kaasa ohtlikel autoteedel silma paistma paneb. Nüüd saab vanaisa rõõmsalt ringi tuuritada, sest nii mõnusalt kergelt liugleva rattaga pole see vanaisale mingi raskus!

– Amsterdam Fashion omanik

Pille Harjumaalt

Townie on kõige ehedam lihtsalt kulgemise jalgratas. Jämedad rehvi neelavad ka suuremad konarused teel, pehme sadul ja hea istumisasend on tõeliselt mugavad. Käigud vahetuvad sujuvalt ja ratta sisse ehitatud dünamoga tuled on hämaras väga hästi nähtavad. Lisaks ei pea muretsema patareide pärast, need tuled lihtsalt töötavad. Townie välimus on tõeliselt pilkupüüdev ja meeldiv. Kõik juhtmed ja trossid on kenasti raami sisse peidetud kusagil ei ripu midagi üleliigset. Võrratu jalgratas!

– Townie Balloon omanik

Svetlana Tallinnast

The bicycle is very lightweight, comfortable and, of course, very lovely. Would definitely recommend the shop as well – nice and enthusiastic people work there and the service is good.

– Loft 3i omanik

Aigen Tallinnast

E-ratas käes. Ei uskunud, et saan ratta veel see nädal kätte, aga võta või
näpust, Teie töö oli super kiire ja meeldiv teenindus. Suured tänud
veelkord meeldiva teeninduse ja töö eest!

– Elektriratta Townie Go! omanik