(function(h,o,t,j,a,r){ h.hj=h.hj||function(){(h.hj.q=h.hj.q||[]).push(arguments)}; h._hjSettings={hjid:919931,hjsv:6}; a=o.getElementsByTagName('head')[0]; r=o.createElement('script');r.async=1; r.data-privacy-src=t+h._hjSettings.hjid+j+h._hjSettings.hjsv; a.appendChild(r); })(window,document,'https://static.hotjar.com/c/hotjar-','.js?sv=');

Rattakorv Electra Plasket Basket (värvivalik)

Rattakorv Electra Plasket Basket (värvivalik)

Kuumakse al. 7,14  / 6 kuud

42,00 

Valmistatud taaskasutatud ookeaniplastist
Kinnitub 22,2 mm juhtraua külge kinnitusklambriga ilma suurema vaevata
Kergesti ka juhtraualt ära võetav, et kõikjale kaasa võtta
Mahutavus 27 l
Mõõdud 44,5 cm x 18 cm x 34,3 cm

 

Kirjeldus

See ookeanist kogutud plastikust valmistatud rattakorv on loodud selleks, et teha Sinu jaoks ekstra lihtsaks kaks globaalselt olulist asja: vähendada plastjäätmeid ookeanides ja kaasas kanda oma tähtsaid asju, olgu selleks raamatud või tervislikud snäkid.

Komplekti kuulub kinnitusklamber, mis on samuti valmistatud taaskasutatud materjalidest. Kinnitusklambriga saab plastikust rattakorvi hõlpsasti kinnitada juhtrauale või vajadusel kiiresti ära võtta. Kõik ikka selleks, et rattaga sõites midagi maha ei jääks.

Kui sellesse rattakorvi ei mahu kõik Su vajalikud asjad ära siis vaata meie suuremaid tagumisele pakiraamile kinnituvaid rattakorve, rattakotte või stiilset puidust kasti.

 

Title

Go to Top