(function(h,o,t,j,a,r){ h.hj=h.hj||function(){(h.hj.q=h.hj.q||[]).push(arguments)}; h._hjSettings={hjid:919931,hjsv:6}; a=o.getElementsByTagName('head')[0]; r=o.createElement('script');r.async=1; r.data-privacy-src=t+h._hjSettings.hjid+j+h._hjSettings.hjsv; a.appendChild(r); })(window,document,'https://static.hotjar.com/c/hotjar-','.js?sv=');

Elektrijalgratas Townie Go! 5i EQ M

Kuumakse al. 71,35  / 60 kuud

2 899,00 

 • Bosch Active Line Plus elektriline assisteeriv 250W mootor – kvaliteetne mootor mis kestab
 • Bosch PowerPack 500 koos 4 AMP laadijaga – aku tipptasemel tootjalt
 • Bosch Purion Display – näed displeil oma kiirust, võimsusastet, aku täituvust jpm
 • Aku: 2 aastat Bosch garantiid
 • Aku laadimine: 100% – 4.5 tunniga
 • Mootoril on 4 võimsusastet: Eco, Tour, Sport ja Turbo – Sinu valik: kui palju soovid väntamisse panustada
 • Läbitav vahemaa: ca 32-128 km sõltub kasutatavast võimsusastmest ja maastikust
 • Maksimaalne assisteeritud kiirus: 25 km/h – ei pea higistama, et kiiresti sõita
 • Shimano Nexus Inter-5, 5-käiguline rummusisene käiguvahetaja – hooldusvaba kuna kinnisesse süsteemi ei satu tolm, liiv või pori
 • Hüdraulilised ketaspidurid Tektro – efektiivne pidurdamine ka suurel kiirusel
 • Kerge alumiiniumraam Flat Foot Technology® – tagab ergonoomilise ja väga mugava sõiduasendi
 • Tõhusad porilauad – päästavad Sind siis kui sõidad läbi porilombi
 • Spanniga LED-tuled ees ja taga – ole nähtav ja näe ise kuhu sõidad
 • Integreeritud ABUS rattalukk – rattaga ei saa ära sõita kui see on lukus
 • Schwalbe Fat Frank 26“x2,35“ – torkekindlad Kevlar turvisega rehvid mis nii lihtsalt ei purune
 • Sulamist tagumine pakiraam – tänuväärne abimees kui on tarvis asju vedada, MIK adapteriga
 • Kaal ca 25 kg

Kirjeldus

Electra Townie Go! 5i EQ elektrijalgratas teeb Su igapäevase liikumise kõvasti lihtsamaks,  kiiremaks ja palju toredamaks. Sellel elektrirattal on rummusisene käiguvahetus Shimano Nexus Inter-5E. See on spetsiaalselt loodud ja kalibreeritud elektrijalgratta mootori tarbeks. Käikude vahetus on uskumatult sujuv isegi ülesmäge vändates.

Townie Go!-s on kombineeritud Electra Flat Foot Technology ® ja assisteeriv elektrimootor mis koos annavad sõitjale jõu, mugavuse ja suurepärase juhitavuse. Sa saad sõita kaugemale ja kiiremini ilma, et peaksid higistama.

Bosch Active Line Plus mootor nelja erineva võimsusastmega aitab su üles igast järsust tõusust ja vahemaad tunduvad palju lühemad. Elektrijalgrattal Townie Go! 5i-l on võimsam aku kui eelmistel mudelitel: Bosch PowerPack 500. Selle akuga saad sõita sõltuvalt kasutatavast võimsusest ja maastikust kuni 128km. Seega saad nüüd hõlpsasti hakkama ka selliste sõitudega mis olid varem Sinu mugavustsoonist ikka väga väljas! 🙂

Elektriratas on varustatud korralike porilaudadega ja LED tuledega. Schwalbe torkekindlad ja laiad rehvid pakuvad sujuvat ja mõnusat sõitu ka konarlikel teedel. MIK-adapteritega tagumine pakiraam aitab kanda Sinu vajalikke asju.

Kui soovid, võid lisada elektrirattale oma maitse järgi korvi kas tagumisele pakiraamile või lenksu külge. Isikupära ja turvalisuse tagavad omavahel sobivad rattakell ja rattakiiver. Vaata lisaks Electra unikaalset lisavarustuse valikut.

Meil saab elektrijalgratast enne ostmist proovida. Kes siis “põrsast kotis” ostab?! Võta meiega ühendust telefonil 5093687 ja lepi kokku proovisõidu aeg.

Kui kaugele Sa saad ühe laadimisega sellise elektrijalgrattaga sõita? Usu, üsna kaugele. Aga vaata täpsemalt Bosch elektrimootorite läbivuse kalkulaatorit.

 

 

Spetsifikatsioon

Raami osad
Raam Electra 6061-T6 alumiiniumist, patenteeritud raam Flat Foot Technology®
Kahvel Kõrge jäikusastmega terasest, keermestatud ots
Jooksud
Esimene rumm Sulamist ketaspidur 36H (Alloy Low-Flange w/Center Lock Disck Brake 36H)
Tagumine rumm Rummusisene Shimano Nexus inter-5E 5-käiguline, ketaspidur (w/ center lock disc brake), 36h.
Pöid e. veljevõru Anodeeritud või värvitud sulamist 26“x36H
Kodarad 14G roostevaba, messingist kodaramutrid
Rehvid Schwalbe Fat Frank 26“x2,35“ Balloon, torkekindlad Kevlar turvisega rehvid
Ülekandemehanism
Mootor Bosch Active Line Plus 250W
Aku Bosch PowerPack 500, 4 AMP laadija
Käiguvahetus Shimano Nexus 5-käiku, optiline displei juhtraual
Pedaalid Sulamist platvorm, libisemisvastane kummist pind
Kassett Shimano 30T
Kett KMC Z1EHX EPT roostevastase töötlusega
Pidurid Tektro Hüdraulilised ketaspidurid
Komponendid
Sadul Ergonoomiline, põrutust absorbeeriv elastomeer
Sadulapost Töödeldud sulamist, mikro sammudega reguleeritav, 27,2x350mm
Lenks Sulamist erikujuline 25,9“ 4 tollise tõusuga
Lenksu kinnitus Töödeldud sulamist 25,4mm Quill, 80mm pikendusega
Käepidemed Ergonoomilised, dermantiinist, käsitsi õmmeldud
Eriomadused Bosch Purion displei, Spanniga LED-tuled ees ja taga, ABUS integreeritud rattalukk, aku täituvuse märgistus, kere värvi värvitud porilauad, MIK adapteritega tagumine pakiraam, raamisisene kaabeldus, värvitud veljed, sulamist kahe jalaga seisutugi, muud komponendid on roostevabast terasest ja roostevastase töötlusega.

Garantii

Kvaliteettehnika OÜ vahetab garantii korras välja materjali- ja/või tootmisdefektidega Electra jalgrataste osad. Kehtivad järgmised tingimused ja piirangud:

 • Raamide puhul kehtib algsele omanikule piiratud eluaegne asendusgarantii.
 • Jalgrataste osadel (ei hõlma rehve, õhukumme ega juhtmeid) on kaheaastane garantii.
 • Tööjõu- ja transpordikulud ei kuu garantii alla.

Garantii kehtib AINULT Electra volitatud edasimüüja Kvaliteettehnika OÜ-st ostetud toodetele. Garantii kasutamiseks tuleb esitada tõend ostu sooritamise kohta Kvaliteettehnika OÜ-st ning tuua kehtiv garantii registreerimise tõend Kvaliteettehnika OÜ-le. Käesolev piiratud garantii ei laiene ratta tavapärasele kulumisele, õnnetusjuhtumile, ratta väärkasutamisele, hooletule kasutamisele, ebakorrektsele kokkupanekule, kasutajale sobimatusele, sobimatule hooldusele ega osade ja seadmete kasutamisele muul kui ratta algselt ette nähtud kasutusotstarbel. Raamide, kahvlite, lenkstangide, istmetorude, porilaudade, ketikaitsmete ja velgede painutamisel muutub garantii kehtetuks. Painutamine on väärkasutamine, mis ei ole ratta kasutusotstarbega kooskõlas ning ei kuulu seega käesoleva garantii alla. Garantii kehtimiseks peab sinu ratas olema Kvaliteettehnika OÜ kokku pandud. Nõuded tuleb esitada OÜ-le Kvaliteettehnika. Käesolev garantii piirdub defektse osa tasuta asendamisega ja ettevõte ei vastuta mingil juhul kaudsete ega erikahjude eest. Juhul, kui jalgratast on kasutatud trikisõiduks, rambihüpeteks, akrobaatikaks või muudeks sarnasteks tegevusteks, muutub käesolev garantii kehtetuks. Jalgratas ei ole mõeldud kasutamiseks mootoriga. Garantii vead kõrvaldatakse Eesti seadustega ettenähtud aja jooksul. Garantiiremondi aeg hakkab lugema ratta vastuvõtmisest remonti teostava meistri poolt. Pretensioonide esitamise aeg vastavalt Eesti Vabariigi seadustele. Hooldust ja garantiiremonti teostatakse aadressil Kadaka tee 84a, Tallinn.

Title

Go to Top