Townie

Townie2018-09-11T10:39:55+00:00
kvaliteetne jalgratas

Siit sai kõik alguse. Townie® oli Electra esimene patenditud Flat Foot Technology® jalgratas ning maailm armus sellesse esimesest silmapilgust. USA-s on Townie enimmüüdud jalgratas. Tõepoolest. Paistab, et originaalsed ideed meeldivad inimestele.

Townie loojatel tuli mõte leiutada jalgratas – mõelda kogu kinnistunud rattadisain uuesti läbi ja pakkuda täiesti uudset sõidukogemust. Sõitja istub sadulas sirge seljaga, näeb maailma kõrgelt ja võib igal ajal jalad maha toetada. Tegu on täiesti uue tasemega mugavuses ja ergonoomikas. Flat Foot Technology on mingil määral kasutusel kõigil Electra ratastel, kuid musternäidiseks on Townie.

Townie on linnakäikudeks ideaalne ratas. Teame, et sobivaima rattamudeli valimine võib olla keeruline. Mitu käiku? Madal raam? Laiad rehvid? Mõni valib värvi järgi – seda ei maksa häbeneda. Vali lihtne Original või porilaudade ja tuledega EQ. Lisa pakiraam ja eesmine või tagumine korv ning ratas ongi valmis turul käimiseks, kohviku külastamiseks või ka pikemateks sõitudeks.