kvaliteetne jalgratas

Siit sai kõik alguse. Townie® oli Electra esimene patenditud Flat Foot Technology® kõrge kvaliteediga jalgratas ning maailm armus sellesse esimesest silmapilgust. USA-s on Townie enimmüüdud jalgratas. Tõepoolest. Paistab, et originaalsed ideed meeldivad inimestele.

Townie loojatel tuli mõte leiutada jalgratas – mõelda kogu kinnistunud rattadisain uuesti läbi ja pakkuda täiesti uudset sõidukogemust. Sõitja istub sadulas sirge seljaga, näeb maailma kõrgelt ja võib igal ajal jalad maha toetada. Tegu on täiesti uue tasemega mugavuses ja ergonoomikas. Flat Foot Technology® on kasutusel kõigil Electra jalgratastel, kuid musternäidiseks on Townie.

Townie on linnakäikudeks ideaalne linnaratas. Teame, et sobivaima rattamudeli valimine võib olla keeruline. Mitu käiku? Laiad või kitsad rehvid rehvid? Mõni valib värvi järgi – seda ei maksa häbeneda. Vahet pole millise mudeli valid, üks on kindel – kvaliteetne jalgratas on see igal juhul. Lisa eesmine või tagumine korv ning jalgratas ongi valmis turul käimiseks, kohviku külastamiseks või ka pikemateks sõitudeks.

Naised

Mehed

Vaata ka meie jalgrataste ja lisavarustuse kataloogi.

Lae alla PDF-kataloog