Tegelikult algas kõik Kalasadama Kultuurikodarast. Tegemist oli laheda hooajalise ettevõtmisega kus näitasid oma kunsti Alvar Reisner, Henrik Hürden, Steve Vanoni, Kristjan Holm, Toivo Freeman Pilt ja Lepatriinu. Nendega oli kambas ka suur rattaentusiast Peep Viljat, tänu kellele jõudsid  Kultuurikodarasse ka Electra linnajalgrattad. Sobitudes suurepäraselt värvikireva kunstiga ja andes aktsenti sealsele õhustikule.

Ühel päeval tuli Kultuurikodarast läbi mitte vähem värvikas Lepatriinu. Ta oli teinud naljaviluks ühe cruiseri sadulas pilti ja kui Peep selle mulle saatis, taipasin kohe, et teda me vajame!

Enne tutvust Lepatriinuga teadsin vaid ühte tema laulu „Up the Sky“ ja järsku oli laulu esitaja ise pildil. Olime just otsimas Electra jalgrataste moesaadikuks värvikat persooni ja voilà! Järjekordne näide selle kohta, et küsi ja sulle antakse! Nii saigi Lepatriinust meie (ratta)moesaadik ja minust tema kunsti austaja.

Sõbrakuul ArtDepoos toimunud heategevuslikul oksjonil veendusid kõik, et Lepatriinut on õnnistatud mitme andega. Uskumatu kuidas mõnele on kamaluga loovust antud. Ainult  Lepatriinu võib korraldada ühel õhtul pop-up oksjoni, lootes samal õhtul kogu kunst heategevusliku eesmärgiga maha müüa. Arvatavasti ongi ta üks ja ainus kunstnik, kellel on see õnnestunud.

Seepärast on asjade loomulik kulg, et tahan seda uudist ka Electrarattad blogis jagada! Eriti hetkel, mil iga positiivne uudis kullahinnalise väärtusega. Pressiteade lugemiseks:  https://www.toetusfond.ee/uudised/laulja-ja-kunstnik-lepatriinu-annetas-heategevusliku-oksjoni-tulust-1000-eurot-laste-tervise-heaks

lepatriinu heategevuslik oksjon 2 lepatriinu heategevuslik oksjon 4

lepatriinu heategevuslik oksjon 1

lepatriinu heategevuslik oksjon 5