Tasuta tarne alates 99 €

Kiire tarne üle Eesti

E-poest ostetud jalgrattad toome kiiresti kohale kulleriga. Lisavarustuse saadame pakiautomaati.

Sõbralik klienditeenindus

Kui Sul on küsimusi toodete või tellimise kohta siis võta meiega julgelt ühendust. Aitame meeleldi.

Jalgrattad on 100% kokku pandud

Jalgratas on Sinu jaoks täielikult kokku pandud. Sul ei ole vaja teha muud kui lenksust haarata ja sadulasse istuda!

Electra uus hooaeg ja uued jalgrattad

Elektirattad

Käisime Hamburgis Electra Bicycle Company Euroopa peakontoris iga-aastasel koosviibimisel kus saime piiluda uue hooaja uusi trendikaid jalgrataste mudeleid ja ägedat lisavarustust. Nii nagu moevaldkonnas nii ka jalgrataste moes tehakse juba praegu plaane uueks hooajaks. Kaugel see järgmine suvi ikka enam on! 😊

electra elektrijalgratas hall roosa 1

Millised on uued Electra trendid aastal 2021?

Kogu maailmas on näha endiselt seda, et elektrijalgrataste populaarsus aina kasvab ja ei näita raugemise märke. Mitmetes riikides on juba arvuliselt elektrijalgrataste müük kas sama või isegi suurem kui tavaliste jalgrataste müük. Elektrijalgratas on tulnud selleks, et jääda. See on kindel. Eksperdid ennustavad elektrijalgrataste müügi mitmekordistumist aastaks 2025. Mis siis ikkagi on selles elektrijalgrattas nii head, et paljud seda endale soovivad? Usutavasti on see valikuvabadus –  vaba voli sõita nii kuidas tuju on või olukord nõuab. Kui soovin, sõidan „kondiaurumootoriga“ ja kui on kiire või tahan sõita kaugele siis on mul alati võimalus rakendada väike kuid võimas abiline mootori näol. Enam ei pea muretsema ülesmäge sõitude ja vastutuule pärast ning pikk vahemaa ei ole ka enam teema.

Seega pidades trendidega sammu näeb uuel hooajal olulist täiendust Electra elektrijalgrataste valikus. Märgiline on seegi, et Electra valikus on esmakordselt elektrimootoriga mudeleid rohkem kui ilma mootorita ratta mudeleid. Elektrijalgrattad on veelgi mugavamad, tehniliselt täiustatumad ja välimuselt trendikamad. Nii peaks igaüks leidma endale sobiliku elektrilise „sõbra“. Sa ei pea tegema järeleandmisi ei kvaliteedis ega stiilis, sest Electra puhul käivad kvaliteet ja hea välimus alati käsikäes!

electra elektrijalgratas hall roosa 1
electra elektrijalgratas navigator

electra elektrijalgratas olive puust kastiga

Hea meel on tõdeda, et „kondiaurumootoriga“ jalgrattaid pole siiski unarusse jäetud ja klassikalisest jalgrattast lugu pidavad jalgratturid saavad valida Lofti mudelite vahel. LOFT’i märksõnadeks on funktsionaalne minimalism. Loft on ülimalt populaarne linnaratas nii Euroopas kui ka meil Eestis. Põhjus on lihtne – Loft on kerge, kompaktne ja kiire linnaratas. Selle ratta saad kergesti vajadusel kasvõi neljandale korrusele tassida, väiksele rõdule või kitsastes oludes panipaika ära mahutada. Loft’i mudelid on erinevates värvides ja laias valikus varustusastmega. Sellega asi ei piirdu: valida saab ka erinevate raamisuuruste vahel. Nii leiab endale sobiva raamiga jalgratta nii väiksemat kui ka pikemat kasvu sõitja.

Loomulikult on kõik nii elektirilised kui ka klassikalised jalgrattad unikaalse patenteeritud Flat Foot Technology rattaraamiga. Seda vahet tunned sa kohe kui oled mõnda Electrat proovinud. Electral on tähelepanuväärselt mugav sõiduasend. Kui pead jalgrattaga peatuma (mida on linnas väga tihti tarvis) siis ei pea sa selleks iga kord sadulast maha tulema, sest su jalad ulatuvad mugavalt maha. Tänu sellele on Electra jalgrattaga turvaline sõita isegi rahvarohketes kohtades ning on hästi juhitavad. Lisaboonuseks on väntamisel väiksem surve põlvedes ja hea väljavaade ümbritsevale.

Suurima täienduse saab uuel hooajal Electra LISAVARUSTUS.

See valik võtab tõesti silme eest kirjuks. 😊

Uus hooaeg toob valikusse kahte tüüpi rattakiivreid: Lifestyle ja Lifestyle Lux.

Lifestyle kiivrid on oluline täiendus igat tüüpi jalgratturile. Need on praktilised, soodsad ja näevad suurepärased välja. Kümnekonna erineva värvi seast pole lihtne valikut teha.😊 Lifestyle Lux kiivrid pakuvad esmaklassilist kasutusmugavust ja mitmeid funktsioone nagu näiteks ühe käega kinnitusrihma lukustamist ja lahti võtmist. Disain ja graafika on rattakiivritel sama ägedad nagu Electra jalgrattadki.

electra rattakiiver gnome

Igal jalgrattal peab olema kindlasti ka üks hea RATTAKELL.

Seekord on juba rattakellade tüüpe väga palju, rääkimata värvist ja graafikast! Ma ei teagi kuidas võiks need kellade tüübid eesti keeles kõlada, aga inglise keeles on need: ringer, ding dong, spinner, pinger ja twister. Siin ütleb pilt vast rohkem kui tuhat sõna.


electra rattakellad

Uuel hooajal pakub Electra väga suurt valikut erinevaid KORVE ja KOTTE.

Korve on nii lenksule kinnitatavaid kui ka pakiraamile ja tagumise ratta külgedele kinnitatavaid. Kotte on selliseid kuhu mahuvad vaid rahakott ja mobiiltelefon, aga on uudisena ka selliseid kotte ja korve kuhu mahub ära kogu su toidupoe ostukorvi sisu. Kinnituse tüüpe on ka erinevaid, näiteks pakiraamile (esimesele ja/või tagumisele) kinnituvad korvid MIK kinnitussüsteemiga ja juba aastaid populaarsed olnud kergesti lenksu küljest kaasa võetav korv. Klassikalised nahast rihmadega lenksule kinnituvad pajuvitstest korvid on ajatu klassika mida pakub Electra ka uuel hooajal. Suurt värvivalikut pole vist uuesti mõtet mainidagi…

electra rattakorv tagumisele pakiraamile-1
electra rattakorv must

Ja kui ikkagi tundub, et Su jalgratas on kuidagi „lahja“ siis võid sellele lisada veel kohvitposi hoidja, tuled, lisa pakiraami või rattapasuna. Kui su jalgratas peab tihti väljas seisma siis on võimalus soetada ilmastikukindel rattakate.

Kokkuvõttes tundub, et uus Electra jalgrattahooaeg tuleb põnev ja värvikirev. Nagu elu.

Selle aasta rattahooaeg veel kestab kuid juba võib öelda, et see jalgratta kevad oli väga ootamatu igas mõttes. Teadagi, mõjutas meid kõiki covid-19.  Ei jäänud sellest puutumata ka jalgrattatööstus. Kevadel pisteti kõik garantiini ja olime meiegi suures mures. Mõtlesime juba mitmeid musti stsenaariume, et mitu aastat me nüüd selle hooaja jalgrattaid müüme, sest märtsi kuu müük oli pehmelt öeldes nadi. Seejärel saabus aprill ja kõik need inimesed kes ei saanud enam trennides käia ja ühistranspordiga liiklemine ei olnud soovitatav, tormasid nüüd jalgrattaid ostma. Jalgratas on ju suurepärane ja vahend värskes õhus liikumiseks ilma, et peaks nakkusohtu kartma. Nagu enamus jalgrattapoode üle maailma nii ka meie müüsime alates aprillist rohkem jalgrattaid kui kunagi varem ja peatselt olime fakti ees, et meil ei olnud inimestele enam pakkuda nii palju jalgrattaid nagu nad oleksid soovinud.

Nii, et pole halba ilma heata: kui Covid-19 hakkas möllama leidis väga suur hulk rahvast, et mõistlik on sõita jalgrattaga. See on hea meie tervisele, hingele ja kindlasti ka meie armsa maakera tervisele. Mina usun küll, et väikesed muudatused mida igaüks meist saab reaalselt teha aitavad maailma paremaks muuta 😊.

electra elektrijalgrattad väljapanek

electra rattakotid valik

electra rattapasunad

 

Sulle võib ka huvi pakkuda

  Ostukorv (0)
  chat
  Tasuta tarne on vaid mõne kliki kaugusel
  Lisa oma ostukorvi vähemalt 99 € väärtuses tooteid ja tarne on Sulle tasuta.
  Lisa veel tooteid ostukorvi?
  Selleks, et saaksime kaubad Sinuni tasuta tarnida, kaaluge veel mõne toote ostukorvi lisamist.
   Arvuta transport
   Soovid tasuta tarnet?
   Lisa ostukorvi 99 € väärtuses tooteid ja tarne on tasuta.
   Jalgrattad on 100% kokku pandud
   Sa ei pea muretsema jalgratta kokku panemise pärast. Lihtsalt istu sadulasse ja sõida!
   Tutvu rattaga oma kodus
   Kui ratas ei sobi, saad selle tagastada
   Tagasi
   Lisa kood
   Mittesaadaval sooduskoodid
   esto Saa 0,00  soodust
   kott20 Saa 20% soodust