Tasuta tarne alates 99 €

Kiire tarne üle Eesti

E-poest ostetud jalgrattad toome kiiresti kohale kulleriga. Lisavarustuse saadame pakiautomaati.

Sõbralik klienditeenindus

Kui Sul on küsimusi toodete või tellimise kohta siis võta meiega julgelt ühendust. Aitame meeleldi.

Jalgrattad on 100% kokku pandud

Jalgratas on Sinu jaoks täielikult kokku pandud. Sul ei ole vaja teha muud kui lenksust haarata ja sadulasse istuda!

Rummumootoritega elektrirataste mudelitel on nüüd ka oma äpp – Hyena Rider Assistant

Uudised

Inimesed sõidavad elektrirattaga kõikvõimalikel põhjustel – seiklushimu, transport tööle-koju, treening ja muidugi lõbu pärast. Kuidas saaks Electra tagumise rummumootoritega  elektriratastega sõitmise veelgi lõbusamaks muuta? Lubage tutvustada, elektriratta sõidurõõmu booster – Hyena Rider Assistant!

electra rummumootoritega elektrirataste mobiillirakendus

See rakendus viib Su kaherattalised seiklused uuele, kaasaegsele tasemele. Rakendus on loodud töötama kõikide Electra tagumise rummumootoriga mudelitega:  Townie Go! 7D EQCruiser Go!, Shibori Go!, Bali Go! ja Loft Go! 7D EQ.

Kuidas see toimib? Hyena Rider Assistant rakendus kasutab Sinu nutitelefoni ekraanina. Kõik, mida Sa vajad on telefoni hoidja lenksule või rattakott koos telefoni hoidjaga. Kui rakendus on nutitelefonis alla laetud siis elektrirattaga ühendamiseks lülita elektriratas sisse ja seejärel vajuta on/off nuppu kaks korda ja oota, kuni tuli hakkab vilkuma. Nüüd ühendab elektriratas end HRA rakendusega bluetooth’i kaudu. See võtab aega vaid mõne hetke ning juba saadki jälgida oma elektriratta kiirust, aku laadimise taset ja palju muudki.

elektriratta mobiilirakendus HRA  elektriratta äpp HRA

Kui aku tase 22% ei ütle Sulle võib-olla just väga palju siis Hyena Rider Assistant rakendus näitab Sulle täpselt, kui palju kilomeetreid sa mootori toel sõita saad. Samuti saad oma sõite jälgida ja rakendusse salvestada. Neid lõbusõite on pärast hea vaadata, kui sõidujärgselt mõnes kohvikus käsitöölimonaadi rüüpad.

Nii nagu uus rattakiiver muudab Su elektriratta sadulas palju isikupärasemaks, muudab ka HRA rakendus Sinu sõidu personaalsemaks. Selle üks lahedaim funktsioon võimaldab Sul kohandada mootori võimsusastmeid vastavalt enda vajadustele. Miks peaks võimsusastmeid reguleerima? Aga sellepärast, et mõned meist ei taha kasutada kogu mootori võimsust ja mõned just seda tahavadki. Mõlemal juhul on Sul võimalus väga lihtsalt oma elektrirattasõite optimeerida enda soovi järgi.

elektriratta äpp HRA 1  elektriratta rakendus hyena rider assistant HRA

Nüüd, kui Sa juba tunned seda rakendust vaatame, kuidas Sa saad selle oma järgmisele sõidule kaasa võtta: meie Electra telefoni kotid on ideaalne pesa Su iPhone’le või Androidile. Need kinnituvad hõlpsasti juhtraua ja rattaraami toru külge ning neil on äge omadus: nende läbipaistev kate võimaldab Sul oma telefoni ekraani näha ja see on ka puutetundlik. Kui soovid vaadata ja testida neid telefoni hoidjatega kotte siis tule meie poest Mustamäel läbi. Samuti aitame rõõmuga, kui vajad abi Hyena Rider Assistant rakenduse ühendamisega oma elektrirattaga. Helista 5093687 või tule Kadaka tee 84a Tallinnas.

Ok, aga aitab tehniliselt jutust, me oleme siin ikkagi selleks, et Sul oleks lõbus ja tore rattaga sõita. Haara oma jalgratas ja telefon ning maailm on Su ees valla!

Jälgi meid kindlasti Instagramis @electra_linnarattad ja jaga meiega oma jalgratta seiklusi! #electrarattad

rattakott telefoni hoidjaga

Vaata HRA rakenduse tutvustavat videot (inglise keeles) siit:

Sulle võib ka huvi pakkuda

  Ostukorv (0)
  chat
  Tasuta tarne on vaid mõne kliki kaugusel
  Lisa oma ostukorvi vähemalt 99 € väärtuses tooteid ja tarne on Sulle tasuta.
  Lisa veel tooteid ostukorvi?
  Selleks, et saaksime kaubad Sinuni tasuta tarnida, kaaluge veel mõne toote ostukorvi lisamist.
   Arvuta transport
   Soovid tasuta tarnet?
   Lisa ostukorvi 99 € väärtuses tooteid ja tarne on tasuta.
   Jalgrattad on 100% kokku pandud
   Sa ei pea muretsema jalgratta kokku panemise pärast. Lihtsalt istu sadulasse ja sõida!
   Tutvu rattaga oma kodus
   Kui ratas ei sobi, saad selle tagastada
   Tagasi
   Lisa kood
   Mittesaadaval sooduskoodid
   esto Saa 0,00  soodust
   kott20 Saa 20% soodust