Tasuta tarne alates 99 €

Kiire tarne üle Eesti

E-poest ostetud jalgrattad toome kiiresti kohale kulleriga. Lisavarustuse saadame pakiautomaati.

Sõbralik klienditeenindus

Kui Sul on küsimusi toodete või tellimise kohta siis võta meiega julgelt ühendust. Aitame meeleldi.

Jalgrattad on 100% kokku pandud

Jalgratas on Sinu jaoks täielikult kokku pandud. Sul ei ole vaja teha muud kui lenksust haarata ja sadulasse istuda!

miks sõita elektrirattaga

10 põhjust miks tasub sõita elektrijalgrattaga

Elektirattad

Kahtlemata on elektrijalgrattaga sõitmine viimasel ajal väga populaarne. See sobib nii noortele kui vanadele, sobib nii linnatänavatel tiirutamiseks kui ka tõsiseks sportimiseks. Elektri jõud muudab jalgrattasõidu tunduvalt mugavamaks, Sa sõidad pikemaid vahemaid ja jõuad sihtkohta värskena. Mis oli kunagi nö nišši toode on saanud tõeliseks trendiks. Ehk oled isegi mõelnud, et mis on need head põhjused miks sõita just elektrijalgrattaga? Mis on elektrijalgratta eelised?

1. Sa teed keskkonnale head.

Eriti kui sa kasutad elektriratast oma igapäevasõitudeks. Laias laastus on pool kõikidest autosõitudest vähem kui viis kilomeetrit! Autode CO2 emissioon on 40 korda kõrgem kui akut kasutaval elektrijalgrattal. Seega kui eelistad lühikese vahemaade läbimiseks elektriratast autole kaitsed keskkonda. Boonuseks liigud müravabalt ja säästlikult. Võid vabalt kuulda hommikul tööle sõites linnulaulu 😊.

2. Vastutuul on mineviku mure.

Kes meist poleks soovinud nähtamatut „abikätt“ kergelt selja tagant tõukamas kui rühid vastutuult ülesmäge. Ilma suurema vaevata sõidad elektrirattaga üles nõlvadest ja järskudest tõusudest. Mäed ja künkad pole enam mingi probleem. Vastutuul on vaevumärgatav. Kõik tänu elektrirattale.
10 pohjust miks soita elektrijalgrattaga 3

3. Elektriline jalgratas hoiab Sind vormis ja muudab su liikuvaks.

Kas elektrirattad polegi siis mõeldud neile kes ei viitsi vändata? Üldsegi mitte! Vaatamata elektrilisele abimootorile pead sa elektrirattaga liikumiseks siiski pedaale väntama. Ja see on täiesti Sinu otsustada kui palju lisajõudu Sa soovid või vajad. Uuringud on tõestanud, et elektriratta omanikud kasutavad oma e-ratast tihedamini ja läbivad palju pikemaid vahemaid kui tavaliste jalgrataste omanikud. Niisiis: on aeg hüpata elektriratta sadulasse. Vahet pole, kas siis mõnusaks sõiduks parki või hoopis kähku kontorisse tööle.

4. Ideaalne igapäevaseks reisimiseks töö ja kodu vahet.

Kas sa sooviksid end vormis hoida samal ajal kui oma igapäevast teekonda läbid? Kui jah, siis on elektriratas just Sulle. See on võimalus igapäevaselt liikuda ja teha sporti just siis kui tunned, et see on vajalik. Väga suur osa eestlasi sõidab igapäevaselt tööle alla 10 km. Elektrijalgrattad sobivad suurepäraselt sellist tüüpi vahemaade jaoks.

5. Leevendus liigestele, treening ja lisajõud.

Tänu reguleeritavale abile mida pakub elektriratta mootor on elektriratas ideaalne nii treenimiseks kui ka näiteks peale vigastust jalgrattasõidu juurde tagasipöördumiseks. Abimootor hoiab ära liigse koormuse põlvedele ja reielihastele. See leevendab survet liigestele, kõõlustele ja sidemetele.

6. Inimesed on väga erineva suutlikkusega.

Kas oled nõus (ausalt ja ilma argumentideta), et tuju võib väga kiiresti langeda kui suure õhinaga lähed sõpradega rattasõidule ja siis selgub nad on Sinust füüsiliselt kas palju paremas või ootamatult kehvemas vormis? See on see koht kus väike mootor võib teha imesid! Selle reguleeritav jõud võrdsustab erinevate tasemetega sõitjate suutlikkust. Tulemuseks on rattatuur või matk mida igaüks sooviks ikka ja jälle uuesti kogeda!

7. Kergem ka rahakotile.

Elektrijalgrattaid on palju odavam osta ja hooldada kui autosid. Kütusekulud, parkimistasud? Null. Ainuüksi kütusekulu tavapärase bensiinimootoriga on umbes 7-11 eurot 100 km kohta. 100 km elektrirattaga sõitu maksab maksimaalselt vaid 0,25 eurosenti. See on juba ehe sääst.

8. Tore fakt.

Elektrijalgrattad muudavad jalgrattasõidu vähem tüütuks ja palju rohkem lõbusamaks. Elektrilise abimootoriga jalgrattur suudab vabalt ja lihtsalt mööda vuhiseda paljudest liiklejatest. Elektriline jalgratas on sageli kiireim linnaliikluses saadaolev transpordiliik läbides vahemaid kuni 5 km. Isegi distantsil kuni 10 km suudab elektriratas linnaliikluses kergesti sammu pidada autodega.

9. Piiramatu mobiilsus.

Kasutad liiklemiseks mitut erinevat transpordivahendit? Ka see pole probleem. Võid elektriratta võtta kaasa vajadusel rongi või sõiduauto peale kui on vastav rattahoidja. Elektrijalgrattaga oled kiire ja paindlik, Sa saad hõlpsasti läbida vahemaid ja suurendada reisikauguste raadiust. Elektrimootor annab sulle tõelise hoo just linnas jättes ummikud seljataha. E-ratturid ei pea muretsema ka parkimiskoha pärast.

10. Igaühele midagi.

Elektriratta turg pakub pidevalt uusi mudeleid ja versioone. Elektrirattad on võimelised sõitma kuni 25 km/h. Elektrijalgrattaid on tõesti suur valik: sa ei pea enam tegema kompromisse välimuse, mugavuse ega kvaliteedi osas. Elektrirattad on saadaval nii linnas kui maastikul kasutamiseks. Sa võid valida just Sinu (elu)stiiliga kõige paremini kokku sobiva elektrijalgratta. Electra pakub suurepärast valikut just neile kes eelistavad elektrijalgratast mugavateks LINNASÕITUDEKS.

Tegelikult on põhjuseid miks tasub elektrirattaga sõita muidugi palju rohkem. Loodetavasti leiad ka Sina selle õige põhjuse ja sobivaima elektriratta. Kui elektrijalgratast valid siis kõige olulisem on mootor ja aku. Omas valdkonnas tipptegija on kahtlemata Bosch, mille materjale kasutades panime kokku ka selle loo. Seepärast kasutab ka Electra oma elektrijalgratastel just Bosch mootorit.

Sulle võib ka huvi pakkuda

  Ostukorv (0)
  chat
  Tasuta tarne on vaid mõne kliki kaugusel
  Lisa oma ostukorvi vähemalt 99 € väärtuses tooteid ja tarne on Sulle tasuta.
  Lisa veel tooteid ostukorvi?
  Selleks, et saaksime kaubad Sinuni tasuta tarnida, kaaluge veel mõne toote ostukorvi lisamist.
   Arvuta transport
   Soovid tasuta tarnet?
   Lisa ostukorvi 99 € väärtuses tooteid ja tarne on tasuta.
   Jalgrattad on 100% kokku pandud
   Sa ei pea muretsema jalgratta kokku panemise pärast. Lihtsalt istu sadulasse ja sõida!
   Tutvu rattaga oma kodus
   Kui ratas ei sobi, saad selle tagastada
   Tagasi
   Lisa kood
   Mittesaadaval sooduskoodid
   esto Saa 0,00  soodust
   kott20 Saa 20% soodust