Elektriratas Bali Go! viib Sind sügavale Bali džunglitesse ja lopsakatesse vihmametsadesse. Erinevates toonides metallikrohelised lehed porilaudadel ja ketikaitsel täiendavad valgetest liivarandadest inspireeritud kreemikat rattaraami. Viimase lihvi annab eridisainiga reljeefse mustriga mugav sadul ja samasuguse lehemustriga käepidemed ning rattakell.

elektriratas electra cruiser go bali pargis

See elektriratas võiks Sulle meeldida, sest…

  • Troopilise saare kultuur ja värvid on põimitud põnevalt üle kogu elektriratta ja see teeb Su rattasõidu lahedalt eksootiliseks.
  • Patenteeritud Flat Foot Technology® rattaraam tagab sõidu ajal suurepärase sõidumugavuse ja juhitavuse
  • Sõida liivarannas, metsateel või äärekividega linnatänavatel – laiad rehvid läbivad kergesti pehme pinnase ja mahendavad põrutust.
  • Tippkiiruse 25 kilomeetrit tunnis saavutad mängleva kergusega
  • Kompaktne ja lihtne LED-displei näitab mootori võimsuse taset ja aku laetust
  • Just sellele elektrirattale spetsiaalselt kujundatud reljeefne sadul, käepidemed ja sobiv rattakell muudavad selle e-ratta sama ainulaadseks kui Sina.

See on Sinu jaoks õige elektriratas kui…

Hindad omanäolist disaini ja kaasaegset tehnoloogiat. Electra Artist seeria elektrijalgrattad kombineerivad endas disaini ja stiili ülimat väljendust, kuid ei ohverda grammigi kaasaegse tehnoloogia arvelt. Elektiriline cruiser Bali Go! pole midagi muud kui unikaalselt ainulaadne, sisaldades hoolikalt viimistletud detaile ja pedaale assisteerivat süsteemi. Assisteeriv mootor pakub tuge kuni 60 kilomeetrit. Individuaalsus ja sõidurõõm on standardiks!

Tehnika, mis saad…

Ära lase end nimel Cruiser ära petta. Me võtsime jalgratta, millest Electra sai kunagi alguse ja andsime talle kõvasti särtsu juurde. Kolme võimsusastmega särtsakas elektrimootor on Sulle väga tõhusaks salajaseks abimeheks vaatamata sellele, et see on ühekäiguline. See elektriratas saab vabalt hakkama Sinu jaoks tüütute tõusudega ja pikemad sõidud mööduvad justkui linnutiivul. Mehaanilised ketaspidurid tagavad korraliku pidurdamise ja 26 tollised keskmisest laiemad rehvid tagavad sujuva sõidu isegi läbi pehme liivaranna. Spetsiaalselt disainitud porilauad, sadul, käepidemed ja samas stiilis rattakell teevad Sinu rattasõiduelamuse lõbusaks ja stiilseks.

 Lõppsõna

Peenelt viimistletud välimus ja särtsakas elektri jõud tõstavad Artist Series kollektsiooni elektrirattad Electra mugavuse ja kvaliteedi järgmisele tasemele, tuues tähelepanu võrratutele detailidele, keerukale disainile ja isikupärale. Eksootilised seiklused ootavad Sind Cruiser Bali Go! sadulas!

Vaata Bali Go!-d e-poes ⇒

elektriratas electra cruiser go bali soitmas