Elektriratas Shibori Go! ammutab inspiratsiooni iidsest Jaapani indigo pigmendiga värvimise tehnikast. Sellel elektrijalgrattal on kujutised kangast, mis on loodud Shibori stiilis, kus kangast keeruliste mustrite loomiseks kokku volditakse ja õmmeldakse. Lapikujulisi mustreid ja elemente võib leida üle kogu elektriratta: porilaudadelt, ketikaitselt, rattaraamilt ja rattakellalt. Peen värvitöö, kus indigo toonide üleminek valgetele toonidele on imeliselt sujuv – teeb sellest elektrirattast unikaalse ja tõeliselt vapustava kunstiteose!

elektriratas electra cruiser go shibori sõitmas

See elektriratas võiks Sulle meeldida, sest…

  • Selle elektriratta kunstiteosed on autentsed Shibori kujundid, mis on loodud ja kantud rattale Electra disainerite poolt.
  • Flat Foot Technology® rattaraam tagab sõidu ajal legendaarse sõidumugavuse ja hea juhitavuse
  • Peaaegu märkamatu tagumise rummu elektrimootor saavutab tippkiiruse 25 kilomeetrit tunnis kerge vaevaga
  • Lihtsa ja väikse LED-displei abil näed alati aku laetust ja mootori võimsuse taset
  • Elektriratas on varustatud LED esitulega, mis näitab teed ka pimedas
  • Laiad Balloon rehvid aitavad Sul sõita muretult üle tänava äärekivide ja läbida vaevata ka pehme liivase pinnase mererannas.

See on Sinu jaoks õige elektriratas kui…

Oled julge ja silmapaistev isiksus, oskad hinnata disaini ja pead lugu kaasaegsest tehnoloogiast. Electra Artist seeria elektrijalgrattad kätkevad endas disaini ja stiili ülimat väljendust, kuid ei ohverda seda kaasaegse tehnoloogia arvelt. Elektiriline Cruiser Shibori Go! on eriline ja unikaalselt ainulaadne nagu Sina. Sisaldades põhjalikult viimistletud detaile ja esmapilgul võib jääda saladuseks, et see iludus peidab endas võimekat elektrimootorit ja akut. Assisteeriv mootor on nagu abikäsi, mis toetab Sind rattasõidul kuni 60 kilomeetrit. Individuaalsus ja sõidurõõm on garanteeritud.

Tehnika, mis saad…

Ära lase end nimel Cruiser ära petta. Me võtsime jalgratta, millest Electra sai kunagi alguse ja andsime talle kõvasti särtsu juurde. Kolme võimsusastmega särtsakas elektrimootor on Sulle väga tõhusaks salajaseks abimeheks vaatamata sellele, et see on ühekäiguline. See elektriratas saab vabalt hakkama Sinu jaoks tüütute tõusudega ja pikemad sõidud mööduvad justkui linnutiivul. Mehaanilised ketaspidurid tagavad korraliku pidurdamise ja 26 tollised keskmisest laiemad rehvid tagavad sujuva sõidu isegi läbi pehme liivaranna. Spetsiaalselt disainitud porilauad, sadul, käepidemed ja samas stiilis rattakell teevad Sinu rattasõiduelamuse lõbusaks ja stiilseks.

 Lõppsõna

Peenelt viimistletud välimus ja särtsakas elektri jõud tõstavad Artist Series kollektsiooni elektrirattad Electra mugavuse ja kvaliteedi järgmisele tasemele, tuues tähelepanu võrratutele detailidele, keerukale disainile ja isikupärale. Eksootilised seiklused ootavad Sind Bali Cruiser Go! sadulas!

Vaata Shibori Go!-d e-poes ⇒

elektriratas electra shibori go linnas

elektrijalgratas electra cruiser go Shibori eest

YouTube vajab kuvamiseks Sinu luba. Lisateavet leiate meie Müügi- ja privaatsustingimused
Nõustun