Tasuta tarne alates 99 €

Kiire tarne üle Eesti

E-poest ostetud jalgrattad toome kiiresti kohale kulleriga. Lisavarustuse saadame pakiautomaati.

Sõbralik klienditeenindus

Kui Sul on küsimusi toodete või tellimise kohta siis võta meiega julgelt ühendust. Aitame meeleldi.

Jalgrattad on 100% kokku pandud

Jalgratas on Sinu jaoks täielikult kokku pandud. Sul ei ole vaja teha muud kui lenksust haarata ja sadulasse istuda!

electra ratas ja tavaline ratas

Kuidas kõik algas ja minust Electra linnarataste suurim fänn sai

Linnarattad

Lugu sai alguse sellest, et kunagi oli mul üks täiesti tavaline hõbedane jalgratas. Iga kord sellega sõites tundus sõit igavikuliselt pikk, väsitav ja ebamugav. Väntad ja väntad, aga rõõmu sellest nagu pole. Tükk aega arvasin, et viga on minus. Noh, et pedaalimine peabki olema vaevarikas ja ma ei oska rattasõidu protsessi nautida. Ma ei saanud aru, miks jalgrattaga pedaale vändates olid väsinud rohkem käed kui jalad.😊 Lõpuks tõdesin, et mul on hoopis vale tüüpi jalgratas. Tegemist oli jalgrattaga, millel oli sportlik sõiduasend ja millega mina üritasin kruiisida. 

Mulle meeldib jalgrattaga ilusa ilma korral tööle sõita, nädalavahetustel niisama ringi tiirutada, uusi kohti avastada ja ümbrust nautida. Aga mida sa naudid ja vaatled ümbrust kui oled küürakil lenksu kohal ja näha on vaid esirehvi ja teed enda nina all?! Selle avastuse peale tulles otsustasin asjad endale selgeks teha ja soetada endale sobiv jalgratas. Peale põhjalikku kodutööd sai selgeks, et minu jalgratas on linnajalgratas. Kuna võtsin asja väga tõsiselt siis otsustasin soetada endale kõige parema variandi linnajalgrattast mis üldse olemas on 😊.

Niisiis panin kirja kriteeriumid, milline see uus jalgratas olema peaks:

 • Tüüp – linnaratas
 • Sõidu asend – selg sirge ja kerge vändata
 • Sõidumugavus – lai ja pehme sadul
 • Kvaliteet – töökindel ja vähe hooldust vajav
 • Välimus – ilus, silmapaistev, stiilne ja saaksin ka seelikuga sõita

Peale pikka otsimist õnnestus mul hankida kolmekäiguline linnaratas Electra Townie (nüüd on sellised mudelid vaid elektrilised). Minu tähelepanu köitis fakt, et Electral on unikaalsed patenteeritud rattaraamid: Flat Foot Technology. See patent lubas kõike seda, millest olin jalgrattasõidul unistanud: sirge seljaga mugav sõiduasend ja et peatudes ei peaks sadulast maha tulema ning väntamine oleks kerge. Ja ma ei pidanud selles lubaduses pettuma. Sõitsin selle suurepärase jalgrattaga täiesti probleemivabalt ja mugavalt üle 7 aasta. Osalesin koos lapsega ka rattamatkal “Kuidas elad Muhumaa?” Kuna laps oli veel väike siis tema oli minuga kaasas rattatoolis. Nii sai see jalgratas ka pikemal matkal koos “lisapagasiga”😊  edukalt testitud. (Praegugi sõidan sellega maal ja ta ei näita veel vananemise märke)

Mitu aastat tagasi käisime ühel päeval koos abikaasaga jalgratastega sõitmas, mina oma Electraga ja tema sportliku jalgrattaga. Peale rattasõitu kurtis ta, et selg on kange. Soovitasin tal proovida minu jalgratast ja voilà! Pärast proovisõitu oli ka tema linnaratta usku pööratud.😊 Tal polnud õrna aimugi, et sportlikul jalgrattal ja linnajalgrattal on nii suur sõiduasendi vahe!

Otsustasime, et ostame ka talle Electra linnajalgratta, aga seda polnudki lihtne teha. Tuli välja, et jalgratas oleks tulnud tellida kataloogist pildi järgi, ilma sellele nö selga istumata. Electral on mitmeid mudeleid, aga ainult pildi järgi endale jalgratast valida ei tundunud kõige nutikam valik olevat.  Sellest sündiski tegelikult äriidee, otsustasime hakata ise neid ägedaid linnajalgrattaid Eestis müüma. Omast kogemusest teadsime, et Electra rataste puhul on proovisõit kõige tähtsam. Meie soov on, et kliendid saaksid meie poes vaadata erinevaid mudeleid ja istuda sadulasse ning proovida ka nendega sõita. Ikka selleks, et veenduda selles, et jalgrattal ja jalgrattal on vahe.  Välimus välimuseks – see on lõpuks maitse asi, aga Electra linnarataste eelised tulevad esile just proovisõitu tehes.

Mis saab olla parem kui müüa jalgrattaid, mida ise fänname? (Sõita nendega!😊) Electra kvaliteet, äge välimus ja suurepärane sõidumugavus on omadused, mille oleme ise ära testinud ning suurima rõõmuga jagame seda ka Sinuga.😊

Seega, kui Sinulegi tundub jalgrattasõit kuidagi ebamugav ja oled tüdinenud jalgratta sadulas küürutamisest siis äkki on asi selles, et Sul on vale tüüpi jalgratas. Võib-olla vajad ka ühte head linnajalgratast? Tule proovisõidule!

Kõik küsimused Electra jalgrataste kohta on väga oodatud. Kirjuta: electra@electrarattad.ee või helista: 5093687.

Kairi

electra ratas ja tavaline ratas

Sulle võib ka huvi pakkuda

  Ostukorv (0)
  chat
  Tasuta tarne on vaid mõne kliki kaugusel
  Lisa oma ostukorvi vähemalt 99 € väärtuses tooteid ja tarne on Sulle tasuta.
  Lisa veel tooteid ostukorvi?
  Selleks, et saaksime kaubad Sinuni tasuta tarnida, kaaluge veel mõne toote ostukorvi lisamist.
   Arvuta transport
   Soovid tasuta tarnet?
   Lisa ostukorvi 99 € väärtuses tooteid ja tarne on tasuta.
   Jalgrattad on 100% kokku pandud
   Sa ei pea muretsema jalgratta kokku panemise pärast. Lihtsalt istu sadulasse ja sõida!
   Tutvu rattaga oma kodus
   Kui ratas ei sobi, saad selle tagastada
   Tagasi
   Lisa kood