Tasuta tarne alates 99 €

Kiire tarne üle Eesti

E-poest ostetud jalgrattad toome kiiresti kohale kulleriga. Lisavarustuse saadame pakiautomaati.

Sõbralik klienditeenindus

Kui Sul on küsimusi toodete või tellimise kohta siis võta meiega julgelt ühendust. Aitame meeleldi.

Jalgrattad on 100% kokku pandud

Jalgratas on Sinu jaoks täielikult kokku pandud. Sul ei ole vaja teha muud kui lenksust haarata ja sadulasse istuda!

Kuidas minust Electra linnarataste suurim fänn sai

Linnarattad

Lugu sai alguse sellest, et kunagi oli mul üks täiesti tavaline hõbedane jalgratas. Iga kord sellega sõites tundus sõit igavikuliselt pikk, väsitav ja ebamugav. Väntad ja väntad, aga rõõmu sellest nagu polnud. Tükk aega arvasin, et viga on minus. Noh, et pedaalimine peabki olema vaevarikas ja ma ei oska protsessi nautida. Ma ei saanud aru miks jalgrattaga pedaale vändates olid väsinud rohkem käed kui jalad 🙂 Lõpuks tõdesin, et mul on hoopis vale tüüpi jalgratas. Tegemist oli maastikurattaga millega mõõtsin vahemaid linnas asfaldil…

Mulle meeldib jalgrattaga niisama ringi tiirutada, uusi kohti avastada ja ümbrust vaadata. Aga mida sa naudid ja vaatled ümbrust kui oled küürakil lenksu peal ja näha on vaid esirehvi ja teed su nina all?! Selle avastuse peale tulles otsustasin asjad endale selgeks teha ja soetada endale sobiv jalgratas. Peale põhjalikku kodutööd sai selgeks, et minu jalgratas on linnajalgratas. Kuna võtsin jalgrattasõitu väga tõsiselt siis otsustasin soetada endale kõige parem variant linnajalgrattast mis üldse olemas on.

Niisiis panin kirja kriteeriumid milline see uus jalgratas olema peaks:

 • Tüüp – linnaratas
 • Sõidu asend – selg sirge ja pedaalimine kerge
 • Sõidumugavus – sadul lai ja pehme
 • Kvaliteet – töökindel ja vähe hooldust vajav
 • Välimus – ilus, silmapaistev ja stiilne

Peale pikka otsimist õnnestus mul hankida kolmekäiguline linnaratas Electra Townie Balloon. Minu tähelepanu köitis fakt, et Electral on unikaalsed patenteeritud rattaraamid: Flat Foot Technology. See patent lubas kõike seda millest olin jalgrattasõidul unistanud: sirge seljaga mugav sõiduasend ja et peatudes ei peaks sadulast maha tulema ning väntamine oleks kerge. Ja ma ei pidanud selles lubaduses pettuma. Olen sõitnud selle suurepärase jalgrattaga täiesti probleemivabalt ja mugavalt üle 7 aasta. Praegugi sõidan sellega maal ja ta ei näita veel vananemise märke.

Electra linnajalgratas

Fotol: minu Electra ja eelmine jalgratas.

Ühel päeval tulime abikaasaga jalgratastega sõitmast ja ta kurtis, et peale rattaga sõitmist on tal käed  ja selg väsinud. Soovitasin tal proovida minu jalgratast ja voilà! Pärast proovisõitu oli ka tema linnajalgratta usku pööratud 🙂 Tal polnud õrna aimugi, et jalgrattal ja linnajalgrattal on selline vahe!

Otsustasime, et ostame ka talle Electra linnajalgratta, aga seda teha polnud lihtne. Tuli välja, et jalgratas oleks tulnud tellida kataloogist pildi järgi, ilma sellele nö selga istumata. Electral on palju mudeleid, aga ainult pildi järgi endale jalgratast valida ei tundunud kõige nutikam valik olevat.  Sellest sündiski tegelikult äriidee. Otsustasime hakata ise neid ägedaid linnajalgrattaid müüma. Otsustasime, et potentsiaalsed kliendid ei pea valima jalgratast foto järgi vaid nad võivad tulla ja istuda sadulasse ning teha ka proovisõitu. Ikka selleks, et veenduda selles, et jalgrattal ja jalgrattal on vahe.  Välimus välimuseks – see on lõpuks maitse asi, aga Electra linnarataste eelised tulevad esile just proovisõitu tehes.

Seega, mis saab olla parem kui tooteid müüv fänn? Sest seda ma tõepoolest olen. Electra kvaliteet ja äge välimus ning suurepärane sõidumugavus on asjad milles olen ma ise 100 %-liselt veendunud! Ja nendest pole ma enam nõus loobuma 🙂

Seega, kui Sinulegi tundub jalgrattasõit kuidagi ebamugav ja oled tüdinenud jalgratta sadulas küürutamisest siis äkki on asi selles, et sul on vale tüüpi jalgratas. Võib-olla vajad ka ühte head linnajalgratast?

Tule proovisõidule ja veendu ise!

Kõik küsimused Electra jalgrataste kohta on väga oodatud. Kirjuta: electra@electrarattad.ee või helista: 5093687.

Sulle võib ka huvi pakkuda

  Ostukorv (0)
  chat
  Tasuta tarne on vaid mõne kliki kaugusel
  Lisa oma ostukorvi vähemalt 99 € väärtuses tooteid ja tarne on Sulle tasuta.
  Lisa veel tooteid ostukorvi?
  Selleks, et saaksime kaubad Sinuni tasuta tarnida, kaaluge veel mõne toote ostukorvi lisamist.
   Arvuta transport
   Soovid tasuta tarnet?
   Lisa ostukorvi 99 € väärtuses tooteid ja tarne on tasuta.
   Jalgrattad on 100% kokku pandud
   Sa ei pea muretsema jalgratta kokku panemise pärast. Lihtsalt istu sadulasse ja sõida!
   Tutvu rattaga oma kodus
   Kui ratas ei sobi, saad selle tagastada
   Tagasi
   Lisa kood