Tasuta tarne alates 99 €

Kiire tarne üle Eesti

E-poest ostetud jalgrattad toome kiiresti kohale kulleriga. Lisavarustuse saadame pakiautomaati.

Sõbralik klienditeenindus

Kui Sul on küsimusi toodete või tellimise kohta siis võta meiega julgelt ühendust. Aitame meeleldi.

Jalgrattad on 100% kokku pandud

Jalgratas on Sinu jaoks täielikult kokku pandud. Sul ei ole vaja teha muud kui lenksust haarata ja sadulasse istuda!

electra elektrijalgratas

Kuidas üks 9-aastane tüdruk peale mitme aastast pausi jälle jalgrattaga sõitma hakkas ja tunnustamisest

Linnarattad

Kummaliselt kombel kipume tihti olema kiitmise ja positiivse tagasiside andmisega kitsid.  Samas vajame seda kõik. Tunnustus ja asjalik tagasiside teevad meie päeva ilusamaks.

electra elektrijalgratas

Ühel päeval tuli üks sümpaatne proua meie jalgrattapoodi jalgratast valima. Muuhulgas kiites ka meie kirjutisi. Need olevat väga informatiivsed ja toredad! Jess, kui õnnelik ma seepeale olin! Südant valdas siiras rõõm. Vahel on kartus, kas üldse neid tehnilisi andmeid ja tootekirjeldusi loetakse, aga nüüd sain tagasisidet. Lisaks kiitis proua, et jalgratta sõidumugavus ongi täpselt selline nagu kirjeldame. Väike asi, mis tegi meele rõõmsaks! Igatahes luban pidulikult end kätte võtta ja hakata tulevikus ka rohkem teisi kiitma. Muidugi siis, kui asi on seda väärt! 😊

Vahel tundub, et infoajastu inimesed on üle infoga koormatud ega suuda süveneda pealkirjast kaugemale. Nüüdne kogemus oli puhas rõõm ja oli tõesti armas, et meie tööd on märgatud ja tunnustatud!

Eelmisel nädalal saime veel ühe meeldiva tagasiside osaliseks. Jalgrattapoodi tuli üks tore pere – ema, isa ja tütar. Vanemad olid valimas endile elektrijalgrattaid, kui nende 9-aastane tütar jäi ühe laste jalgratta juurde seisma. Sooviga seda proovida. Vanemad olid veidi üllatunud, sest tüdrukuga juhtus elu esimesel koolipäeval jalgrattaga õnnetus. Ta kukkus 1.septembril koolist tulles oma sportliku ja kõrge sadulaga jalgrattaga nii õnnetult, et käeluu murdus ning see tuli kipsi panna. Muidu elav ja liikuv tüdruk kaotas mitmeks aastaks huvi jalgratta vastu. Nüüd aga seisis ta kindlalt ratta ees, sooviga seda proovida.

Vanemad oli rõõmsad, et tütrel tekkis taas soov jalgrattasõitu proovida. Esimesed meetrid oli väga ebakindlad, aga õnneks ulatusid tüdruku jalad sadulas olles kenasti maha. Seega polnud probleemi, kui tasakaal kippus kaduma. Piiga selg oli sirge ja ta nägi hästi ees toimuvat, mis lisas omakorda iga sõidetud meetriga enesekindlust.

Igatahes lahkus üks õnnelik perekond jalgrattapoest.  Lisaks emale ja isale sai tragi noor neiu endale sellise jalgratta mis talle sobis ning millega tal oli mugav ja turvaline sõita! Kas pole armas?

Tundus, et olin sel päeval ühe ilusa ja ajaloolise hetke tunnistajaks.😊😊😊

Usute või mitte, aga see ongi Electra jalgrataste ilu ja võlu! See pole pelgalt müügijutt ega nipp inimeste püüdmiseks. Asi on hoolikalt läbimõeldud jalgrattaraamis, mis muide on ka patenteeritud.

Nii, et kui Sul ka on plaanis jalgratta soetamine siis mõtle hoolega läbi, mille jaoks jalgratast vajad. Kas see on sportimine, sõit künkalisel metsamaastikul või soovid lihtsalt mugavalt sõita punktist A punkti B. Omavahel öeldes ei tea ma maastiku jalgratastest suurt midagi. Välja arvatud fakt,  et aastaid tagasi soetasin endale võhikuna jalgratta, mida mul tegelikult vaja polnud. Minu rattasõidu eesmärk ja soetatud jalgratta otstarve ei olnud omavahel absoluutselt harmoonias. Ära Sina seda viga tee!   

Seega mõtle, mis on Sulle oluline! Kas tahad trenni teha või hoopis higistamata tööle jõuda? Kas oln tähtis jalgratta kaal või käikude arv? Pidurite tüüp? Mugavus? Välimus? Ka seda ei tasu häbeneda. Sisemise ja välimise ilu krooniks võiks ju olla üks vinge ja stiilne Electra jalgratas! 😊

Electra unikaalse raami kohta võite täpsemalt lugeda siit.

Turvalist liiklemist ja tule meie jalgrattapoodi mõne jalgrattaga proovisõitu tegema. 

NB! Ära unusta turvavarustust!

Sulle võib ka huvi pakkuda

  Ostukorv (0)
  chat
  Tasuta tarne on vaid mõne kliki kaugusel
  Lisa oma ostukorvi vähemalt 99 € väärtuses tooteid ja tarne on Sulle tasuta.
  Lisa veel tooteid ostukorvi?
  Selleks, et saaksime kaubad Sinuni tasuta tarnida, kaaluge veel mõne toote ostukorvi lisamist.
   Arvuta transport
   Soovid tasuta tarnet?
   Lisa ostukorvi 99 € väärtuses tooteid ja tarne on tasuta.
   Jalgrattad on 100% kokku pandud
   Sa ei pea muretsema jalgratta kokku panemise pärast. Lihtsalt istu sadulasse ja sõida!
   Tutvu rattaga oma kodus
   Kui ratas ei sobi, saad selle tagastada
   Tagasi
   Lisa kood
   Mittesaadaval sooduskoodid
   esto Saa 0,00  soodust
   kott20 Saa 20% soodust